Німеччина посилить контроль на кордоні з Польщею та Чехією
Джерело: Reuters
Міністерка внутрішніх справ Німеччини Ненсі Фезер заявила, що країна посилить контроль на кордоні з Польщею та Чехією, щоб допомогти боротися з торгівлею людьми.
За останній рік країна прийняла близько 1 мільйона українських біженців. Місцева влада каже, що будує нове житло, але не встигає за попитом.
Ненсі Фезер заявила, що Німеччина встановить стаціонарний контроль на кордоні з Польщею та Чехією.
“Ми підготуємо посилений прикордонний контроль, щоб краще боротися з торговцями людьми”, — сказав Фезер.
Вона не зазначила, коли будуть введені нові заходи.
- Німеччина планує наступного року вдвічі скоротити федеральну допомогу, яку вона виділяє для покриття витрат на приймання та інтеграцію біженців в рамках скорочення бюджету.
- Згідно з опитуванням, опублікованим у середу, 12 липня, із понад мільйона українських біженців, які перебувають в Німеччині, 44% хотіли б залишитися в країні надовго.
- Європейська комісія висунула пропозицію продовжити тимчасовий захист для вимушених переселенців з України з 4 березня 2024 року до 3 березня 2025 року. Це дозволить забезпечити стабільність і підтримку для більше 4 мільйонів осіб, які користуються захистом у всьому Євросоюзі.
Через масований ракетний обстріл України у низці областей діють аварійні графіки відключень електроенергії.
США роками закликали Китай утримуватись стримувати свої претензії щодо Тайваню, але зараз ці заклики підірвані заявами Дональда Трампа про Гренландію.
15 січня відзначають День народження Вікіпедії та День музейного селфі. Церква сьогодні вшановує преподобних Павла Тивейського та Івана Кущника.
За даними синоптиків у середу, 15 січня, у частині регіонів пройдуть опади.
14 січня держсекретар США Ентоні Блінкен та міністр закордонних справ Вірменії Арарат Мірзоян підписали регламент про стратегічне партнерство між їхніми країнами.