Німецька компанія розширить виробництво системи ППО Iris-T

Джерело: Reuters

Німецький виробник зброї Diehl планує розширити виробництво системи ППО середньої дальності Iris-T, заявив генеральний директор компанії Гельмут Раух.

З 2026 року Diehl планує виробляти щонайменше десять вогневих одиниць і подвоїти виробництво ракет середньої дальності Iris-T з 2025 року.

Це вже вдруге за останні дев’ять місяців, коли фірма оголосила про плани збільшити виробництво Iris-T, оскільки Німеччина продовжує нарощувати свій оборонний потенціал на тлі посилення загроз з боку Росії.

Німеччина вже поставила в Україну дві установки Iris-T й пообіцяла надати ще шість одиниць.

23 червня командувач Сухопутних військ ЗС України генерал-лейтенант Олександр Павлюк повідомив про втрати російської армії за тиждень. Зокрема українські оборонці ліквідували 8050 росіян та знищили 1042 одиниці озброєння та військової техніки.

У ніч на 23 червня російські регіони зазнали атаки безпілотників. Мовиться, що у міноборони РФ звітувало про, нібито, знищення 33 дронів.

24 червня усі обленерго застосовуватимуть графіки погодинних відключень протягом доби з 00:00 до 24:00.

Президент Володимир Зеленський поінформував про наслідки ворожих влучань по Харкову 23 червня. Станом на зараз відомо про одного загиблого, також є поранені.

США прийняли рішення зупинити постачання ракет Patriot іншим країнам, аби пришвидшити виконання замовлення України.