Німеччина веде переговори з MBDA про постачання Україні крилатих ракет

Джерело: Reuters

Уряд Німеччини веде переговори з європейським розробником та виробником ракетних систем MBDA про постачання Україні крилатих ракет Taurus.

Ракети Taurus, з радіусом дії понад 500 км, запускають винищувачі, такі як Tornado, F-15 або F-18. 

Крилаті ракети важко виявити радарам ППО, оскільки вони низько літають та в основному використовуються для ураження цілей у тилу противника, таких як командні бункери, склади боєприпасів і пального, аеродроми та мости.

Технічно обмежити дальність польоту крилатої ракети Taurus, на думку експертів, дуже легко.

Згідно з повідомленнями ЗМІ, в арсеналі німецьких військових є близько 600 ракет Taurus, близько 150 з них готові до використання. Іспанія та Південна Корея також експлуатують Taurus.

Сьогодні, 25 травня, російські війська знову атакували центр Харкова.

Внаслідок російських авіаударів по будівельному гіпермаркету в Харкові кількість постраждалих зросла до 35.

Станом на 16:30 в суботу, 25 травня, кількість бойових зіткнень на фронті з початку доби збільшилась до 71. Ситуація вздовж всієї лінії зіткнення залишається складною водночас, контрольованою Силами оборони України. 

Внаслідок російської атаки по гіпермаркету у Харкові станом на зараз відомо про двох загиблих та 24 поранених. Наразі щонайменше 15 людей не виходять на звʼязок.

Лідер фракції “Європейська Солідарність” Петро Порошенко під час поїздки на східний фронт передав інженерному полку та одній з артилерійських бригад екскаватори для фортифікаційних робіт.