Німецька оборонна компанія розпочала будівництво ремонтного центру бронетехніки в Україні

Джерело: депутат німецького Бундестагу Маркус Фабер у Х (Twitter)

На заході України стартувало будівництво сервісного центру для бронетехніки. Роботи веде німецька оборонна компанія Flensburger Fahrzeugbau Gesellschaft.

Маркус Фабер повідомив, що цей ремонтний центр призначено для обслуговування бронетехніки, такої як танки Leopard 1, які були постачені компанією. Розгортання таких ремонтних потужностей в Україні сприятиме підвищенню ефективності та скороченню термінів відновлення техніки. Надалі не буде потрібно виконувати дорогі та трудомісткі перевезення за кордон, відповідно Збройні Сили матимуть можливість навчати своїх механіків безпосередньо на місці.

FFG є одним із великих постачальників бронетехніки в Україну та спеціалізується на ремонті військової техніки та створенні спеціалізованих машин, таких як танки Leopard 1A5, інженерні машини WiSENT 1 MC, Pionierpanzer 2A1 Dachs та пускові установки зенітних комплексів IRIS-T SLS.

Це стане другим підприємством німецької оборонної компанії, яке створюється на території України.

Аналітик відділу досліджень зовнішньої та оборонної політики Американського інституту підприємництва Бреді Африк зауважив, що росіяни збільшують кількість барж біля Керченського мосту для його захисту від дронів ЗСУ.

Компанія ДТЕК до жовтня планує відновити 60-70% генерації, яку вона мала до початку масованих російських обстрілів у березні цього року. 

Київський футбольний клуб “Динамо” скасував усі двосторонні заходи з белградським ФК “Партизан” через їхню участь у змаганнях на території Росії.

Росія зосередила близько 90 000 військових у Запорізькій області, але цих сил недостатньо для просування, що призводить до переважно позиційних боїв на півдні. Про це розповів речник оперативного угруповання військ “Таврія” Дмитро Лиховій.

Іран розширив два головні об’єкти з виробництва балістичних ракет. Це сталося після угоди від жовтня 2022 року, в межах якої Тегеран нібито погодився постачати ці ракети Росії.