Новопризначений прем’єр Нідерландів пообіцяв продовжити військову підтримку України

Джерело: AFT

Представники ультраправої “Партії свободи” Герта Вілдерса, ліберально-консервативної “Народної партії за свободу та демократію” колишнього прем’єр-міністра країни Марка Рютте, правоцентристського “Нового громадського договору” та консервативного “Фермерсько-громадянського руху” увійшли до нового коаліційного уряду країни.

3 липня новий прем’єр-міністр Нідерландів Дік Схоф ​пообіцяв продовжувати “фінансову, військову та політичну підтримку” України, оскільки він націлився на Росію у своїй першій великій промові.

2 липня король Нідерландів Віллем-Александр привів до присяги новий уряд країни більш ніж через сім місяців після виборів.

Безпартійний Схоф очолив уряд. Раніше він перебував на посаді голови служби загальної розвідки та безпеки Нідерландів та став компромісною кандидатурою.

Згідно з досягнутими угодами, коаліція повинна буде обмежити імміграцію до Нідерландів і допустити винятки з правил ЄС щодо надання притулку та охорони довкілля. Очікується, що новий прем’єр-міністр та його команда вже до вересня представлять плани роботи.

Зауважимо, 26 червня союзники по НАТО обрали прем’єр-міністра Нідерландів Марка Рютте наступним генеральним секретарем Альянсу.

Станом на 22:00 в суботу, 13 липня, від початку цієї доби на фронті відбулося 149 бойових зіткнень. Напружена ситуація залишається на Покровському напрямку, також ворог активний на Харківському, Лиманському і Времівському напрямках.

Протягом дня, 13 липня, армія РФ здійснила 40 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 90 вибухів. 

У виданні The New York Times наголосили, що тепер, коли Україна озброєна далекобійними ракетами американського виробництва, вона націлилася на Крим, який є критичною базою для Росії.

Адміністрація Байдена запровадила візові обмеження для деяких китайських посадовців через нібито порушення прав людини, тоді як Пекін наклав санкції на шість американських компаній за причетність до продажу зброї Тайваню.

Вівчарка на ім’я Потап стала частиною життя прикордонника Валентина, зокрема свідком на весіллі.