Обама отримав «Еммі» за роботу над документальним фільмом для Netflix

Джерело: CNN

Колишній президент США Барак Обама здобув перемогу на премії “Еммі” як оповідач документального серіалу Netflix “Робота: що ми робимо цілий день”.

До того ж експрезидент виступив продюсером проєкту разом із дружиною Мішель Обамою.

“Для когось це зарплата. Для інших це покликання. Цей документальний фільм досліджує значення роботи для сучасних американців у час швидких змін”, – йдеться в описі багатосерійного фільму.

Як розповіли у виданні, серіал складається із чотирьох частин. Прем’єра відбулася у травні на платформі Netflix.

За словами Обами, стрічка “досліджує шляхи, якими ми знаходимо сенс у нашій роботі, і як наш досвід і труднощі об’єднують нас на людському рівні”.

“Коли ми впевнені, що кожен відчуває повагу до своєї роботи, що внесок кожного шанується, і що кожен отримує достатньо грошей, щоб по-справжньому брати участь у житті наших громад, ми зміцнюємо довіру між нами, що робить усе в нашому житті можливим”, – прокоментував експрезидент.

Зазначається, що серіал знятий за книгою лауреата Пулітцерівської премії Стадса Теркела “Робота” 1974 року – історією, яка досліджує роботу та людей, які її виконують. Серіал покликаний сприяти розумінню та оцінці роботи, яку виконують люди.

В ніч на 11 липня російські війська пошкодили три медичні заклади на Харківщині: пологовий будинок, стоматологічну поліклініку та міську лікарню.

Мешканець американського Детройта, відомий своєю щедрістю, влаштував для місцевих жителів “грошовий дощ” з гелікоптера. Це стало його останнім подарунком для місцевих після смерті.

У п’ятницю, 11 липня, біткоїн встановив новий історичний максимум завдяки попиту з боку інституційних інвесторів та сприятливій політиці адміністрації президента США Дональда Трампа щодо криптовалют.

У Великій Британії щонайменше 13 співробітників поштової служби покінчили з життям через скандал, у межах якого тисячі працівників були незаконно притягнені до відповідальності за крадіжки та інші злочини.

Під ранок 11 липня російські окупанти атакували Харків “шахедами”. Постраждало дев’ятеро осіб.