Обама отримав «Еммі» за роботу над документальним фільмом для Netflix

Джерело: CNN

Колишній президент США Барак Обама здобув перемогу на премії “Еммі” як оповідач документального серіалу Netflix “Робота: що ми робимо цілий день”.

До того ж експрезидент виступив продюсером проєкту разом із дружиною Мішель Обамою.

“Для когось це зарплата. Для інших це покликання. Цей документальний фільм досліджує значення роботи для сучасних американців у час швидких змін”, – йдеться в описі багатосерійного фільму.

Як розповіли у виданні, серіал складається із чотирьох частин. Прем’єра відбулася у травні на платформі Netflix.

За словами Обами, стрічка “досліджує шляхи, якими ми знаходимо сенс у нашій роботі, і як наш досвід і труднощі об’єднують нас на людському рівні”.

“Коли ми впевнені, що кожен відчуває повагу до своєї роботи, що внесок кожного шанується, і що кожен отримує достатньо грошей, щоб по-справжньому брати участь у житті наших громад, ми зміцнюємо довіру між нами, що робить усе в нашому житті можливим”, – прокоментував експрезидент.

Зазначається, що серіал знятий за книгою лауреата Пулітцерівської премії Стадса Теркела “Робота” 1974 року – історією, яка досліджує роботу та людей, які її виконують. Серіал покликаний сприяти розумінню та оцінці роботи, яку виконують люди.

Аналітик відділу досліджень зовнішньої та оборонної політики Американського інституту підприємництва Бреді Африк зауважив, що росіяни збільшують кількість барж біля Керченського мосту для його захисту від дронів ЗСУ.

Компанія ДТЕК до жовтня планує відновити 60-70% генерації, яку вона мала до початку масованих російських обстрілів у березні цього року. 

Київський футбольний клуб “Динамо” скасував усі двосторонні заходи з белградським ФК “Партизан” через їхню участь у змаганнях на території Росії.

Грецькі острови, зокрема Лерос, Сіфнос, Крит і Кефалонія, зараз переживають значну кризу водопостачання. Вони оголосили надзвичайний стан через нестачу води, а влада намагається розв’язати проблему шляхом опріснення морської води. Проблема актуальна через те, що острови готуються до прибуття мільйонів туристів найближчими тижнями. 

Мер Києва Віталій Кличко повідомив, що власники садиби Зеленського зобов’язались відновити її. Історичну будівлю знесли 19 липня.