Обама отримав «Еммі» за роботу над документальним фільмом для Netflix

Джерело: CNN
Колишній президент США Барак Обама здобув перемогу на премії “Еммі” як оповідач документального серіалу Netflix “Робота: що ми робимо цілий день”.
До того ж експрезидент виступив продюсером проєкту разом із дружиною Мішель Обамою.
“Для когось це зарплата. Для інших це покликання. Цей документальний фільм досліджує значення роботи для сучасних американців у час швидких змін”, – йдеться в описі багатосерійного фільму.
Як розповіли у виданні, серіал складається із чотирьох частин. Прем’єра відбулася у травні на платформі Netflix.
За словами Обами, стрічка “досліджує шляхи, якими ми знаходимо сенс у нашій роботі, і як наш досвід і труднощі об’єднують нас на людському рівні”.
“Коли ми впевнені, що кожен відчуває повагу до своєї роботи, що внесок кожного шанується, і що кожен отримує достатньо грошей, щоб по-справжньому брати участь у житті наших громад, ми зміцнюємо довіру між нами, що робить усе в нашому житті можливим”, – прокоментував експрезидент.
Зазначається, що серіал знятий за книгою лауреата Пулітцерівської премії Стадса Теркела “Робота” 1974 року – історією, яка досліджує роботу та людей, які її виконують. Серіал покликаний сприяти розумінню та оцінці роботи, яку виконують люди.
- Журі Голлівудської асоціації іноземної преси оголосило переможців 81-ої церемонії “Золотий глобус”.
Батіг, який використовував актор Гаррісон Форд у фільмі “Індіана Джонс і останній хрестовий похід” продали на аукціоні за $525 000.
У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про оперативну інформацію на фронті станом на 22:00 18 липня. Загалом від початку цієї доби відбулося 138 бойових зіткнень.
Італійський бренд Loro Piana, що належить LVMH, потрапив під суд за експлуатацію працівників.
Прем’єр-міністерка Юлія Свириденко повідомила, що Україна і США ведуть детальні переговори щодо угоди, яка передбачає залучення американських інвестицій у виробництво безпілотників в Україні.
Парламент Словенії ухвалив закон, який легалізує евтаназію для невиліковно хворих пацієнтів, який дозволить таким пацієнтам за власним бажанням отримати медикаментозну допомогу для припинення життя.