Оборонці півдня знищили ще одну ворожу систему «Град»

Джерело: ОК Південь

Станом на 1 лютого Сили оборони надалі завдають вогневого ураження по місцях дислокації ворога, його позиціях і тилах.

Зокрема за минулу добу отримали підтвердження, що у ворога на лівому березі стало менше на:

  • 32 росіян;
  • реактивну систему залпового вогню “Град”;
  • 9 гармат, в т.ч. гаубицю “Мста-Б”;
  • 3 БпЛА: 2 ударні “Ланцети” та розвідувальний “Мерлін”;
  • 7 одиниць автомобільної техніки.

Також українські захисники вполювали два спостережні пункти росіян. Наразі триває дорозвідка результатів знищеної техніки ворога.

Зауважимо, в Україні триває 708-ма доба повномасштабної російсько-української війни. Протягом цього часу, станом на 31 січня, українські захисники знищили більш як 386 тисяч військових РФ.

Польща не виключає введення заборони на сільськогосподарську продукцію з Росії, заявив прем’єр-міністр Дональд Туск 29 лютого під час візиту до Варшави свого колеги з Латвії, котра вже запровадила таку заборону.

Українські посадовці стурбовані тим, що просування Росії може набрати значних обертів до літа, якщо союзники Києва не зможуть збільшити постачання боєприпасів.

За словами президента Володимира Зеленського, Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський розробляє два варіанти плану подальших дій: якщо Україна отримає допомогу США, вона зможе перейти в наступ, якщо ні – їй доведеться зосередитися лише на захисті.

У Міністерстві закордонних справ закликали до розв’язання проблем між Кишиневом та Тирасполем без зовнішніх втручань.

ЄС повинен підтримати Україну всім необхідним, щоб Київ міг виграти війну проти Росії, мовиться у резолюції євродепутатів, прийнятій 29 лютого.