Окупаційний директор «Асканії Нової» вивіз до РФ червонокнижних тварин

Джерело: Нацполіція

Поліція повідомила про підозру 48-річному жителю Херсона, якого окупанти призначили псевдодиректором біосферного заповідника “Асканія-Нова” після захоплення регіону.

Встановлено, що у 2023 році, з використанням своїх “повноважень”, цей чоловік разом із російськими військовими незаконно вивіз до Росії червонокнижних тварин з заповідника, зокрема двох зебр Чапмана, двох бізонів американських та стільки ж коней Пржевальського та оленів Давида. Завдані українському заповіднику збитки склали понад 22 мільйони 200 тисяч гривень.

Йому вже повідомлено про підозру у порушенні законів та звичаїв війни, що передбачає покарання до 12 років ув’язнення. Це вже друге кримінальне провадження проти цього фігуранта, перше було за колабораційну діяльність.

Студія Paramount представила перший трейлер пригодницького трилера “Серце звіра”, головну роль у якому виконав Бред Пітт.

Москва готова до мирних переговорів з Україною на основі так званих “Стамбульських домовленостей”, заявив глава РФ Володимир Путін.

Міністр охорони здоров’я Кенії Аден Дуале заявив про повне припинення робіт на підтриманому США карантинному об’єкті для Еболи на авіабазі Laikipia. Рішення пролунало після того, як суд визнав його винним у неповазі до суду через продовження будівництва попри заборону.

Майже 4 тисячі листів надійшли до палацу Фонтенбло у Франції в межах проєкту “Напишіть Марії-Антуанетті”, присвяченого останній королеві країни. Ініціативу запустили до 240-х роковин її останнього візиту до замку, який вважається однією з її улюблених резиденцій.

Впродовж 23 червня армія РФ обстрілювала Херсонщину ствольною та реактивною артилерією, а також БпЛА. Є загиблий та постраждалі.