Окупанти намагались атакувати Київ безпілотниками – КМВА

Джерело: КМВА

Уночі 20 червня російські окупаційні війська атакували Україну ударними дронами. Кілька БпЛА намагались атакувати і столицю.

За даними КМВА, “шахеди”, запущені з південного напрямку, намагались залетіти до Києва з північно-східного боку.

Силами та засобами ППО всі ворожі дрони було збито на підльоті до Києва. Відтак, попередньо, у столиці не виявлено ні руйнувань, ні пошкоджень.

Водночас варто зауважити, що за даними Міненерго та НЕК “Укренерго”, влучання по об’єкту енергетичної інфраструктури зафіксовано у Київській області.

У Лондоні за підозрою у вбивстві підлітка у дитячій зоні парку затримали шістьох осіб.

Станом на 23 липня віцепрезидентка США Камала Гарріс, після пропозиції її кандидатури Байденом на вибори президента від демократів, вже встигла зібрати 100 мільйонів доларів на передвиборчу кампанію.

Вчені виявили, що хімічна реакція на дні океану може створювати кисень без живих організмів, змінюючи уявлення про його виробництво.

Росія зосередила близько 90 000 військових у Запорізькій області, але цих сил недостатньо для просування, що призводить до переважно позиційних боїв на півдні. Про це розповів речник оперативного угруповання військ “Таврія” Дмитро Лиховій.

Іран розширив два головні об’єкти з виробництва балістичних ракет. Це сталося після угоди від жовтня 2022 року, в межах якої Тегеран нібито погодився постачати ці ракети Росії.