Окупанти намагаються захопити Степове біля Авдіївки: там тривають запеклі бої

Джерело: голова Авдіївської МВА Віталій Барабаш в етері “Радіо Свобода”

Окупанти продовжують штурмувати околиці Авдіївки. Зокрема ворог зосередився навколо Степового, що на півночі від Авдіївки.

За словами Барабаша, окупанти прагнуть захопити Степове, аби перерізати логістику ЗСУ.

“Зрозуміло, чому вони це роблять, чому для них дуже важливе Степове. Хочуть перерізати вони логістику. Це найближчий напрямок для того, щоб перерізати нам одну-єдину дорогу. Дуже запеклі бої тривають на Степовому. Сказати, що вони його контролюють, це буде повна неправда. Буквально вчора-позавчора були такі дуже серйозні стабілізаційні дії з нашого боку. Зараз ворога в Степовому немає. Зараз повністю Степове контролюється Збройними силами України”, – розповів Барабаш.

Окрім цього росіяни не припиняють штурмувати Авдіївський коксохімічний завод, проте увійти на підприємство їм ще ні разу не вдалось.

Барабаш додав, що окупанти атакують фактично цілодобово попри погодні умови у напрямку коксохімічного заводу.

“Іноді справді вони доходять навіть до паркану Авдіївського коксохімзаводу. Але ж… Теж пишуть вони дуже часто, “ми зайшли на коксохім”, “нам залишилося два дні, три дні – коксохім буде повністю наш”. Це не відповідає дійсності. Жодного разу на коксохім вони не заходили”, – зауважив Віталій Барабаш.

У ДСНС повідомили, що 16 жовтня понад 40 рятувальників поповнили банк крові, котра наразі так потрібна нашим військовим.

17 жовтня президент Володимир Зеленський підписав закон “Про внесення змін до Митного кодексу щодо запровадження атестації посадових осіб митних органів” щодо “перезавантаження” митниці.

Громадянин Ірландії Роберт Діґан на псевдо Ірландець, загинув на полі бою 17 вересня, залишивши за собою спадщину хоробрості та вірності. Його побратими вшанували шлях від ірландського рейнджера до українського захисника.

У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про ситуацію на фронті станом на 22:00 17 жовтня. З початку доби загальна кількість бойових зіткнень вздовж всієї лінії фронту зросла до 191.

Виробничі потужності української дронової індустрії збільшилися у десять разів у 2024 році проти 2023 року. Про це повідомляє відомство з посиланням на дослідження дронової індустрії від Київської школи економіки та Brave1.