Окупанти обстріляли Берислав: загинула жінка

Джерело: Херсонська ОДА

14 жовтня близько 16:30 армія РФ здійснила артобстріл міста Берислав Херсонської області, внаслідок чого загинула жінка.

Окупанти поцілили у житлові будинки. 

В цей момент на балконі своєї квартири знаходилася 42-річна жінка. Від отриманих травм вона померла на місці.

Також в лісосмузі поблизу Нововознесенського Бериславського району Херсонської області 69-річний чоловік наступив на “розтяжку”. Зараз він у лікарні.

Протягом дня, 17 травня, російські війська здійснили 44 обстріли прикордонних територій та населених пунктів Сумської області, зафіксовано 183 вибухи. 

Міністерство закордонних справ України дало розпорядження з 18 травня відновити надання консульських послуг чоловікам призовного віку за кордоном.

Станом на 20:30 п’ятниці, 17 травня, ворог веде активні наступальні та штурмові дії на Покровському та Придніпровському напрямках.

Київська обласна рада підтримала надання Київському обласному центру допомоги Захисникам України імені Баранова Віталія Анатолійовича.

Згідно з постановою уряду №560 від 16 травня, повістка буде вважатися врученою в разі проставлення у поштовому повідомленні відмітки про відсутність адресата, якщо ця особа не повідомила ТЦК іншої адреси місця проживання.