У Мелітополі партизани підірвали потяг окупантів – ЦНС

Джерело: Центр національного спротиву та Сили спеціальних операцій ЗСУ

13 жовтня у тимчасово окупованому Мелітополі українські партизани підірвали російський потяг, яким окупанти перевозили боєприпаси та паливо.

Операцію проведено вранці, о 7:40, мовиться у ЦНС. Партизани підірвали потяг війск РФ, який щодня возив із Криму до Мелітополя та Дніпрорудного боєприпаси та паливо, а у зворотному напрямку – пошкоджену техніку, награбоване у вигляді залізної руди, зернової продукції та іншого майна.

У результаті контрольованого вибуху пошкоджено 150 метрів залізниці та теплотяг.

“Станом на зараз окупанти оточили місце вибуху, намагаються приховати факт диверсії та безрезультатно шукають партизан. Партизани ж вже у безпеці та обіцяють ще більше таких вибухів у найближчому майбутньому”, – мовиться у ЦНС.

У Силах спеціальних операцій ЗСУ підтвердили цю інформацію та наголосили, що завдяки підриву потягу окупантів відрізано від постачання боєприпасів і палива на Запорізькому напрямку.

Вночі 2 березня російські окупанти завдали ударів безпілотниками по місту Харків, внаслідок чого спалахнула пожежа.

Україна може отримати перші снаряди протягом кількох тижнів в рамках чеської ініціативи із закупівлі 800 тисяч боєприпасів для України з-за меж ЄС, яку спільно фінансують різні держави.

Протягом дня, 1 березня, російські загарбники здійснили 28 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Загалом зафіксовано 157 вибухів. 

Протягом доби, 1 березня, на фронті відбулося 73 бойових зіткнення. Загалом ворог завдав 6 ракетних та 79 авіаційних ударів, здійснив 62 обстріли з РСЗВ по позиціях наших військ та населених пунктах. 

На записі із камер спостереження, оприлюдненому у соціальних мережах, зафіксовано момент, коли російська система протиповітряної оборони перекинулася на повороті у місті Сочі.