Окупанти «зараз тиснуть абсолютно по всій смузі навколо Авдіївки», – Жорін

Джерело: Максим Жорін/Telegram

Заступник командира 3-ї окремої штурмової бригади Максим Жорін повідомив, що російські загарбники наступають “абсолютно по всій смузі навколо Авдіївки”, і тактика ворога змінилась.

“Звісно, що тактика ворога змінилась, бо не можна воювати однаково в полі, у лісосмузі та в міській забудові. Характер дій відрізняється, проте загальна стратегія залишається: ах***вша кількість піхоти, підсилена авіацією, артилерією, технікою”, ‒ зазначив Жорін. 

Він додав, що для 3-ї ОШБр з моменту направлення їх на Авдіївський напрямок “в цілому мало що змінилось”.

“Ми постійно в боях, або відбиваємо штурми, або реалізовуємо власні контратакуючі дії”.

Нагадаємо, що 15 лютого у 3-тій ОШБр підтвердили, що їх терміново передислокували до Авдіївки, та повідомили, що ситуація у місті на момент заведення бригади – надзвичайно критична.

У мережі поширився інтернет-тренд щодо приручення домашніх тварин — до нього долучилися й українські військові. Наприклад, користувачка @wikentiyax розповіла про долю кота, якого назвали Паладін.

Станом на 20 травня Сили оборони України контролюють Вовчанськ (Харківська область) приблизно на 60%. Водночас російські військові не припиняють штурмувати місто, зазначив заступник голови Харківської ОВА Роман Семенуха.

Джерело: InformNapalm  InformNapalm продовжує проводити розслідування на основі даних, отриманих від хактивістів групи “Кібер Спротив”,…

Заступник командира 3-ї окремої штурмової бригади Максим Жорін прокоментував поточну ситуацію на фронті.

Продовольчий гігант Danone повідомив, що завершив продаж своїх активів та виходить з російського ринку, на який припадало близько 5% світових продажів компанії і де працював понад 30 років.