OpenAI випустила нову версію ChatGPT з покращенням пам’яті чат-бота

Джерело: The New York Times

OpenAI випустила оновлену версію свого чат-бота ChatGPT, яка тепер здатна запам’ятовувати висловлювання користувачів для подальшого використання у майбутніх діалогах.

Нова функціональність дозволяє ChatGPT зберігати інформацію, яку надає користувач, і використовувати її у подальших розмовах. Наприклад, якщо користувач у зустрічному діалозі згадає про свою доньку, її вік та уподобання – чат-бот може використовувати ці дані при потребі у майбутніх взаємодіях.

Прикладом використання цієї функції може бути створення листівки на день народження для дитини. ChatGPT може автоматично створити персоналізовану листівку, враховуючи вказані користувачем деталі.

Попри здатність ChatGPT до запам’ятовування попередніх розмов, він все ще може припуститися помилки аналогічно до людської.

Завдяки цій новій технології OpenAI посилює зусилля у вдосконаленні ChatGPT як автоматизованого цифрового помічника, здатного конкурувати з вже наявними асистентами, такими як Siri від Apple або Alexa від Amazon.

Минулого року компанія вже дозволила користувачам додавати інструкції та особисті вподобання, такі як робочі деталі чи сімейні відомості, для врахування їх у процесі комунікації з чат-ботом.

Пізно ввечері 15 липня російські війська атакували Кривий Ріг. Після ракетного обстрілу місті вирує пожежа, попередньо, є постраждалі.

Упродовж першого півріччя 2025 року українці придбали 22 тисячі вживаних легкових автомобілів, імпортованих зі США.

Понад 17 мільйонів курей більше не утримуються у клітках – Швеція досягла цього без законодавчих заборон, а завдяки суспільному тиску, свідомому споживанню та корпоративній відповідальності.

14 липня у Кишиневі стартував установчий семінар міжнародного проєкту, присвяченого збереженню та сталому управлінню Дністром — однією з головних транскордонних річок Східної Європи. Захід відкрив новий етап українсько-молдовської співпраці у водному секторі.

Компанія xAI, заснована американським розробником та підприємцем Ілоном Маском, отримала масштабне замовлення від Міністерства оборони США. Контракт може сягнути 200 мільйонів доларів та передбачає створення спеціалізованих рішень із використанням штучного інтелекту для державних потреб – зокрема у розвідці та галузі безпеки.