OpenAI випустив версію ChatGPT, орієнтовану на великий бізнес
Джерело: Reuters
Компанія OpenAI випустила версію ChatGPT Enterprise, яка орієнтована на великий бізнес. Клієнтам пропонують більше безпеки, конфіденційності та швидший доступ до їхніх технологій.
Користувачам нададуть доступ до Block, Carlyle і Estee Lauder Companies. У компанії висловили надію, що завдяки цьому роботодавцям буде комфортніше під час використання ChatGPT на роботі.
Версія ChatGPT для споживачів у листопаді 2022 року викликала шалений попит. У результаті генеративний штучний інтелект використовували в повсякденних завданнях від написання текстів до кодування. Число активних користувачів досягло 100 мільйонів щомісяця в січні.
Раніше Microsoft пропонувала компаніям доступ до ChatGPT через свою службу Azure OpenAI. Для використання необхідно бути клієнтами Azure, платформи хмарних обчислень Microsoft.
Утім для тих, хто використовує ChatGPT Enterprise не потрібно підписуватися на Azure.
- Попри те, що ChatGPT, запущений наприкінці 2022 року, “сколихнув IT-спільноту”, компанія OpenAI, яка є творцем чат-бота, зіштовхнулася з фінансовими труднощами, і тепер їй загрожує банкрутство вже через рік.
У Польщі оприлюднила інформації стосовно обєму загальної допомоги, котра Варшава надала Україні з початку повномасштабного вторгнення РФ. Станом на сьогодні Польща виділила на допомогу Україні 4,91% свого ВВП.
19 листопада Україна використала американські далекобійні ракети ATACMS для удару по території Росії, скориставшись дозволом, щойно наданим адміністрацією президента Джо Байдена на 1000-й день повномасштабної війни.
Нещодавно виявлені кадри, на яких кортеж президента США Джона Кеннеді їде автострадою в Далласі до лікарні після смертельного поранення у 1963 році, були продані на аукціоні за 137 500 доларів.
США не бачать причин коригувати свою позицію щодо ядерної зброї у відповідь на рішення Росії змінити свою ядерну доктрину, заявив представник Ради національної безпеки. Крок Москви не став несподіваним і є продовженням тієї ж безвідповідальної риторики, що її постійно використовує Кремль після вторгнення в Україну.
Через зниження попиту на товари LVMH, L’Oreal SA і Kering SA троє найбагатших мільярдерів Франції – Бернар Арно, Франсуаза Бетанкур Мейерс і Франсуа Піно – разом втратили 58 мільярдів доларів цього року.