Опендатабот зможе показувати штрафи від ТЦК та СП

Джерело: Опендатабот

Відтепер українська компанія Опендатабот, яка надає доступ до державних даних з основних публічних реєстрів для громадян та бізнесу, також показуватиме штрафи від ТЦК та СП.

Щоб отримати інформацію про штрафи, потрібно перейти на відповідну сторінку на сайті Опендатабот та ввести свої ПІБ і дату народження. Після цього можна буде дізнатися про наявність або відсутність виконавчих проваджень.

На сайті будуть відображатися штрафи, які особи можуть отримати за неявку у ТЦК, а також штрафи для тих, хто не оновив свої дані або не перебуває на військовому обліку.

Як повідомляв Опендатабот, з початку року ТЦК та СП передали до виконавчої служби 11 798 штрафів за порушення правил військового обліку. Це більше, ніж за весь 2023 рік, коли було передано 10 337 таких штрафів. На цей момент третина цих штрафів уже закрита

Адміністративне стягнення за порушення правил військового обліку та мобілізації в особливий період може бути накладене протягом трьох місяців з дня його виявлення, але не пізніше одного року з дня його вчинення.

В Україні не буде автоматично накладатися штраф на тих, хто не оновить свої військово-облікові дані до 16 липня, розповів директор Департаменту кадрової політики Міноборони України Марк Андрусяк.

Україна має намір підписати три нові угоди щодо гарантій безпеки. Вже ведеться робота над двома з них. 

Прем’єр-міністр Ірландії Саймон Гарріс заявив про свій намір здійснити візит до України найближчими тижнями.

В Україні триває 872-га доба повномасштабної російсько-української війни. За цей час втрати військ РФ у живій силі (вбиті та поранені) перевищили 559 тисяч осіб.

За оцінками аналітиків Інституту вивчення війни, Іран і Росія продовжують демонструвати бажання поглиблювати двосторонні відносини та співпрацю.