Орбан анонсував нову економічну співпрацю між Угорщиною та США – Reuters
Джерело: Reuters
Прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан повідомив, що досяг угоди зі США щодо нового пакету економічної співпраці, який може допомогти Будапешту компенсувати шкоду від можливих американських тарифів.
Під час свого виступу на щорічній конференції Угорської торгово-промислової палати Орбан підкреслив, що економічний пакет сприятиме розширенню вже чинного політичного партнерства між Будапештом і Вашингтоном.
Прем’єр-міністр Угорщини заявив, що така економічна угода допоможе Угорщині в разі торгівельної війни між США та Євросоюзом.
“Угорщина зазнає втрат [у торгівельній війні], як і всі країни-члени Європейського Союзу. Ми поки що не знаємо їхніх масштабів, але можемо бути впевнені, що це станеться”, – сказав Орбан.
Інші пункти угоди допоможуть Угорщині “компенсувати на національному економічному рівні втрати, спричинені американськими тарифами, накладеними на Європу”.
За словами Орбана, угорські чиновники вже ведуть переговори про відновлення податкової угоди між двома країнами, яка була скасована попередньою адміністрацією США.
-
У Конгресі президент США Дональд Трамп оголосив, що з 2 квітня США запровадять систему взаємних тарифів. Якщо інші країни вводитимуть мита проти США, то американська влада відповідатиме дзеркальними заходами.
Російські окупанти безпілотником вдарили по території автозаправної станції у Запоріжжі. Унаслідок атаки загорілися два автомобілі. Обійшлося без постраждалих.
У тимчасово окупованому Севастополі в ніч на 24 червня після атаки спалахнула пожежа на головній електропідстанції, місто залишилася без електропостачання.
Уночі 24 червня російські окупанти атакували хлібокомбінат у Глухові на Сумщині.
У Кривому Розі збільшилась кількість жертв російської ракетної атаки по місту 23 червня.
Унаслідок нічної атаки РФ по Дніпропетровщині поранень зазнало двоє осіб.