Орбан прибув до Китаю для зустрічі з Сі

Джерело: Віктор Орбан/X

Прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан у понеділок вранці, 8 липня, прибув до Пекіна, де відбудеться його зустріч із головою КНР Сі Цзіньпіном.

“Мирна місія 3.0”, – підписав Орбан допис.

Фото: Орбан

У Міністерстві закордонних справ Китаю поінформували, що 8 липня голова КНР Сі Цзіньпін зустрінеться з Орбаном “для поглибленого спілкування з питань, що становлять взаємний інтерес”.

Останніми тижнями вся увага була прикута до дій Заходу: саміти НАТО та Європейської політичної спільноти надали союзникам можливості посилити підтримку України. Тим часом Китай активніше займається підривною діяльністю проти Сполучених Штатів та їхніх союзників.

Володимир Зеленський та Дональд Трамп у межах сьогоднішньої телефонної розмови поговорили про можливість візиту експрезидента США до України та їх особисту зустріч.

Прощання з Іриною Фаріон відбудеться у Львові.

Якщо чинний лідер США Джо Байден вирішить не балотуватись на пост президента цьогоріч, то, найімовірніше, кандидаткою від Демократичної партії стане віцепрезидентка Сполучених Штатів Камала Гарріс.

19 липня в центрі Києва незаконно знесли історичну будівлю — Садибу Зеленських, збудовану у 1890 році. Поліція відкрила кримінальне провадження, а міська влада засудила знесення як “зухвале та цинічне самоуправство”.