Орбан запросив прем’єр-міністра Швеції для переговорів про вступ до НАТО

Джерело: The Telegraph

Прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан у вівторок, 23 січня, запросив прем’єр-міністра Швеції Ульфа Крістерссона до Будапешта, щоб обговорити заявку країни на вступ до НАТО, яка все ще потребує схвалення Угорщини та Туреччини.

“Сьогодні я надіслав листа із запрошенням прем’єр-міністру Ульфу Крістерссону відвідати Угорщину для переговорів щодо вступу Швеції до НАТО”, – зазначив Орбан.

Очікується, що цього тижня парламент Туреччини проголосує за ратифікацію заявки Швеції на приєднання до НАТО.

У виданні The Telegraph зазначають, що раніше Будапешт часто засуджував “відкрито вороже ставлення” Швеції, звинувачуючи представників країни в тому, що вони “неодноразово прагнули критикувати Угорщину” з питань верховенства права.

Протягом доби російські армійці 18 разів вдарили по житлових масивах Донецької області, загалом область зазнала 1 843 удари, внаслідок чого поранень зазнало троє осіб.

За даними джерел президент США Джо Байден прагне, аби до саміту країн G7 лідери Великої сімки дійшли згоди щодо надання допомоги Україні з заморожених активів РФ.

Кіберфахівці Служби безпеки викрили ще одну прихильницю рашизму, яка співпрацювала з російськими окупантами після захоплення Харківщини.

Станом на ранок 1 березня у Чорному морі російські окупанти утримують на бойовому чергуванні один корабель, носіїв крилатих ракет “Калібр” немає.

Синоптики дали кліматичну характеристику на березень 2024 року.