Орбан заявив, що допомога Заходу лише шкодить українцям

Джерело: виступ Віктора Орбана на конференції представників правих і ультраправих сил

Прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан вкотре розкритикував Захід через підтримку України. На думку політика, така допомога лише шкодить українцям.

На думку Обрана, аби припинити війну потрібно не лише сісти за стіл перемовин, а й “припинити вогонь”.

“Після відправлення на передову військові мають шанс вижити 4-7 днів. Під час мого виступу в Україні загинули десятки людей”, — сказав він.

Окрім цього угорський прем’єр вважає, що Європа робить помилку, надаючи Україні озброєння.

“Першою помилкою Європи була глобалізація цієї війни. Єдиною країною, яка наступного дня після початку війни заявила, що її потрібно локалізувати, була наша країна. Стратегія

Заходу полягає в тому, що українці воюють і гинуть, а ми даємо їм гроші, інформацію та зброю”, — повідомив він.

Така стратегія, додав він, є “безрезультатною”, бо вона “не призведе до поразки Росії”. Натомість потрібно або розробити нову стратегію, або “негайно укласти мир”.

“Але нових стратегій немає. Оскільки українці в живій силі невигідні, треба б посилати солдатів, а цього ніхто не хоче і не наважується. Я вважаю, що це помилка планування з боку ЄС, за яку українці платять величезну ціну. Зараз ми направили 70 мільярдів євро, а потім обговорюємо, чи надсилати ще 50 мільярдів, коли ЄС потребує кожного пенні, щоб відновити свою конкурентоспроможність”, — зазначив він.

  • Сполучені Штати Америки запровадили обмеження для власників угорських паспортів у межах Програми безвізового режиму. Причиною таких обмежень стало те, що Будапешт не усунув уразливості системи безпеки, про які неодноразово говорив Вашингтон.

Станом на ранок 1 березня у Чорному морі російські окупанти утримують на бойовому чергуванні один корабель, носіїв крилатих ракет “Калібр” немає.

У ніч на 1 березня українські захисники знищили чотири ударні безпілотники типу “Shahed”, які намагалися атакувати Україну.

Протягом доби російські армійці обстріляли 11 населених пунктів у Запорізькій області, внаслідок чого одна особа загинула, ще одна – зазнала поранень.

Протягом доби російські армійці обстріляли Херсонську область, внаслідок чого двоє осіб зазнали поранень.

Міністр оборони Франції Себастьян Лекорню повідомив, що країна замовить 100 безпілотників у компанії Delair для України.