Організація Грінпіс розкритикувала Кім Кардаш’ян через проморолик «бюстгальтера із сосками»

Джерело: Sky News

Міжнародна неурядова природоохоронна організація Грінпіс звинуватила американську модель та дизайнерку Кім Кардаш’ян в тому, що вона використовує кліматичну кризу як “важливий момент” для реклами свого “бюстгальтера із сосками”.

Кардаш’ян випустила проморолик своєї нової нижньої білизни, яка є частиною її лінії одягу Skims.

У рекламному ролику модель говорить: 

“Рівень моря підвищується. Крижаний покрив зменшується. Я не науковець, але вірю, що кожен може використати свої навички, щоб виконати свою роль. Саме тому я представляю абсолютно новий бюстгальтер із вбудованими сосками, щоб незалежно від того, наскільки жарко, ви завжди виглядатимете холодним”.

В Skims зазначили, що 10% доходів від продажу бюстгальтера будуть жертвувати 1% For The Planet – міжнародній організації, члени якої виділяють принаймні 1% свого річного доходу на розв’язання екологічних проблем.

Проте новий продукт Кардаш’ян розкритикувала організація Грінпіс, ​​яка звинуватила модель в тому, що вона “висміює кліматичну кризу”.

У дописі в Instagram під назвою “Пояснення Greenwashing — кліматичні активісти проти Кім Кардаш’ян” організація заявила, що Кім “переймає мову кліматичних активістів, щоб рекламувати пластикові вироби, виготовлені з нафтохімії”.

“Нам потрібно більше дискусій про клімат у мейнстримі. Але використання танення льодовиків і підвищення рівня моря як основної мети для підвищення прибутку є глузуванням з проблеми, яка руйнує мільйони життів”, – йдеться в заяві.

За лютий обсяг постачань із Туреччини до Росії скоротився на 33% — до $670 млн проти $1 млрд за аналогічний період 2023 року.

Глава Міністерства закордонних справ Литви Ґабріелюс Ландсберґіс заявив, що Росію необхідно покарати за вбивство дітей внаслідок влучання російського дрона у житлову багатоповерхівку в Одесі.

Колишня міністерка закордонних справ Австрії Карін Кнайсль, що залишила рідну країну після звинувачень у зв’язках із Росією, заявила, що остаточно переїхала до РФ.

Президент Володимир Зеленський зазначив, що 3 березня весь день тривала рятувальна робота в Одесі, на місці влучання “шахеда” у житлову багатоповерхівку. Глава держави закликав міжнародних партнерів допомогти Україні знищити російський терор, підтримавши ЗСУ постачанням необхідних боєприпасів та посиленням ППО.

Ввечері 3 березня російські війська запустили авіаційну ракету Х-59 на Дніпропетровщину. Сили ППО збили ворожу ціль у Криворізькому районі.