Остапчук, Позитив та Буше захейтили жінок за волосся на тілі

Джерело: Букви

Телеведучий Володимир Остапчук у своєму YouTube-шоу “Мекнув – питайте” обговорював зі співаком Олексієм Завгороднім (Позитивом) та блогером Богданом Шелудяком (Буше) вимоги до жінок та оцінювали їх. Чоловіки заявили, що дівчина не може бути “10 із 10”, якщо на її тілі є волосся.

“Це не Ок”, – сказав Позитив.

“Мені взагалі не Ок. Я вважаю, що дівчина має бути поголена всюди”, – зазначив Остапчук.

“Без депіляції вона не може бути 10 із 10.  А те, що вона там вважає, – Сорі!” – висловився Буше.

Слова чоловіків здались образливими для багатьох жінок і мережі користувачі засуджують зірок за такі висловлювання.

Правозахисна організація Gender Zed звинуватила чоловіків у поширенні гендерних стереотипів, застарілих та шкідливих уявлень про жіноче тіло.

“Здається, що всі знання про жіноче тіло вони отримали з підшивки журналів Maxim на запиленому горищі. Ці три Кени досі живуть у ляльковому світі, де волосся у жінок може бути тільки на голові. Адже впевнені, що епілюють себе всі “нормальні” жінки. А якщо у неї десь знаходиться волосся, вона вже не може бути “десяткою””, – зазначено в дописі в Instagram.

Згодом Володимир Остапчук написав в Instagram: 

“Жоден з нас не сказав, що наявність чи відсутність волосся на тілі жінки визначає її як жінку чи привабливість її для ВСІХ чоловіків”.

Він також додав: 

“Волосся на тілі жінки – це ок. Волосся на тілі моєї жінки – не ок. Але я не про те, що вона завжди має бути ідеально поголена, бо вона не робот, а людина. Сподіваюся, у демократичній країні я маю право на особисту думку, бо її наявність – не дорівнює її навʼязування”.

Позитив також прокоментував ситуацію у своєму відео в Instagram:

“Мої слова на шоу стосовно депіляції у дівчат були виразом моєї особистої думки, а не спробою нав’язати її іншим чи дискримінацією. Мене запитали — я відповів як чоловік, якого не приваблює волосся на тілі жінки. У кожного є свої особисті вподобання, наголошую — особисті. Кожна людина має право на самовираження, як він чи вона себе комфортніше відчуває, в душі та зовні. І вважаю, що кенселити людину за особисту думку або смак неправильно, бо тоді незрозуміло, за яку свободу самовираження ми боремося. А якщо курси депіляції стали настільки популярними саме через думку чоловіків, мені шкода, й прошу вибачення за це у дівчат”.

На цей момент Богдан Шелудяк не прокоментував ситуацію.

У Великій Британії арештували 64-річного місцевого мешканця, якого підозрюють у співпраці з російськими спецслужбами.

За повідомленням ЗМІ президент США Джо Байден, наймовірніше, пропустить український Саміт миру у Швейцарії через свою передвиборчу кампанію.

В Україні триває 821-ша доба повномасштабної війни. За цей час втрати армії РФ у живій силі (вбиті та поранені) сягли понад 498 тисяч осіб.

24 травня відзначають Європейський день парків, Всесвітній день обізнаності про шизофренію та День тіари. Християни сьогодні вшановують преподобного Симеона Стовпника.

За даними синоптиків у п’ятницю, 24 травня, у низці областей України очікуються опади.