ОСУВ «Хортиця»: На Покровському напрямку окупанти йдуть в штурми на милицях (ВІДЕО)
Джерело: ОСУВ “Хортиця”
Аеророзвідники бригади “Спартан” зафіксували на Покровському напрямку, як російський окупант йшов на штурм на милицях. Військові вказують, що це черговий доказ того, що ворог не шкодує свій особовий склад.
“Цього разу в бік позицій наших захисників на Покровському напрямку намагався йти на штурм окупант, який спирався на палицю, але впевнено йшов вперед”, – йдеться у повідомленні.
Як повідомляють в командуванні, аеророзвідники “Спартану” все частіше фіксують поранених штурмовиків противника, які шкутильгають у бік позицій Сил оборони з палицями або на саморобних милицях.
“Ними рухає страх бути знищеними своїми ж командирами і розуміння, що немає сенсу чекати на евакуацію та єдина надія на українській полон”, – наголошує ОСУВ “Хортиця”.
- Триває 1148-ма доба повномасштабної російсько-української війни. За цей час втрати військ РФ у живій силі (вбиті та поранені) сягли понад 936 тисяч осіб.
- Заступник голови офісу президента Павло Паліса в інтерв’ю агенції Reuters розповів, що російські окупанти можуть незабаром активізувати наступальні операції.
- Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський повідомив, що війська РФ вже фактично почали наступ на Сумську та Харківську області, про що раніше попереджав президент України Володимир Зеленський.
Триває 1583-тя доба повномасштабної російсько-української війни. За цей час втрати військ РФ в Україні у живій силі (вбиті та поранені) перевищили 1,3 млн осіб.
25 червня відзначають День моряка, Всесвітній день Вітиліго, День кольорового ТБ та Всесвітній день боротьби з коридою. Християни сьогодні згадують преподобномученицю Февронію.
За даними синоптиків у четвер, 25 червня, у частині областей очікуються короткочасні опади.
Троє суддів Міжнародного кримінального суду подали позов проти Дональда Трампа та його адміністрації через санкції, запроваджені проти них минулого року. Вони стверджують, що обмеження були незаконними й мали на меті покарати суддів за їхні рішення.
Канадсько-бельгійський електронний музикант Apashe оголосив про повернення до Києва з концертом 28 серпня. Артист заявив, що давно хотів знову виступити в Україні, а свій гонорар передасть фонду Children of Heroes.