Падіння мосту у Балтіморі: шість працівників визнали зниклими безвісти
Джерело: Reuters
Шестеро працівників, які були на мосту у порту Балтімора в США, зникли безвісти та вважаються загиблими. Контрадмірал берегової охорони Шеннон Гілріт висловив песимістичну думку щодо можливості знаходження зниклих працівників живими через холодну воду та плинний час, який пройшов з моменту зіткнення.
Уночі 26 березня, близько 01:28 за місцевим часом, 289-метровий суховантаж-контейнеровоз Dali під прапором Сінгапуру вирушив з порту Балтімора в напрямку Шрі-Ланки та зіткнувся з однією з опор місцевого моста імені Френсіса Скотта Кі.
Міст фактично зруйновано від удару. На ньому перебували різні транспортні засоби у той час.
За даними представників Берегової охорони США та поліції штату Меріленд, пошуково-рятувальні операції було припинено після приблизно 18 годин з моменту аварії, оскільки водолазні групи стикалися зі все більш небезпечними умовами в темних водах, засмічених уламками судна.
Полковник поліції штату Роланд Батлер зазначив, що влада сподівається повернути водолазів до роботи вранці середи для продовження пошуків тіл загиблих працівників.
- У вівторок вночі контейнеровоз зіткнувся з 4-смуговим мостом у порті Балтімора, США, що призвело до обвалення споруди і падіння автомобілів та людей у річку. Рятувальники витягли двох осіб, одного з них у важкому стані.
У Міндовкіллі повідомили, що Україна отримала шанс не просто відновити інфраструктуру після війни, а й зробити економіку дружньою до довкілля, відкритою для інновацій і рівною для всіх громадян. Одним із ключових інструментів такого переходу може стати розвиток “зелених” робочих місць.
Президент США Дональд Трамп заявив, що не досяг жодного прогресу у переговорах про припинення вогню в Україні під час телефонної розмови з главою Росії Володимиром Путіним 3 липня.
У переговорах про членство в ЄС країни-кандидати впорядковують законодавчі зміни за “кластерами” – тематичними блоками європейського права, які охоплюють ключові сфери політики. Україна має пройти шість таких кластерів, гармонізувавши своє законодавство з нормами ЄС.
Німеччина опрацьовує можливість постачання Україні додаткових систем протиповітряної оборони. Мова про закупівлю ЗРК Patriot у США.
3 липня МЗС України запросило посла Угорщини у зв’язку з черговими недружніми заявами угорської сторони.