Пакистан зіткнувся з дефіцитом боєприпасів через «таємні постачання» в Україну – ЗМІ

Джерело: індійські медіа ANI News та Lokhma Times з посиланням на джерела

Розвідка Індії заявила, що в Пакистані спостерігається нестача артилерійських боєприпасів, які він останніми роками постачав до України та Ізраїлю.

За словами джерел в індійській розвідці, з теперішніми запасами боєприпасів Пакистан нібито зможе підтримувати високоінтенсивні бойові дії не більше чотирьох днів.

Як зазначається, дефіцит виник через високі обсяги експорту боєприпасів в інші частини світу, охоплені війнами, — зокрема, в Україну та Ізраїль.

Згідно з повідомленням, від початку повномасштабного російського вторгнення в Україну пакистанські заводи з виробництва боєприпасів виконували роль таємних постачальників для України.

Відтак, тільки з лютого по березень 2023 року Пакистан нібито відправив Україні 42 тисячі 122-мм ракет для систем “Град” БМ-21, 60 тисяч 155-мм гаубичних снарядів і ще 130 тисяч 122-мм ракет, заробивши на цьому 364 мільйони доларів.

Через це головне пакистанське озброєння, зокрема гаубиці М109 і ракетні системи “Град”, залишилися без належного забезпечення.

Президент Чехії Петр Павел заявив в інтерв’ю BBC, що Захід не повинен тиснути на Україну з вимогою якнайшвидше звільнити всі окуповані території, якщо це означатиме надмірні людські втрати. За його словами, підтримка України має ґрунтуватися на реалістичному підході, а не на примарних очікуваннях миттєвої перемоги.

Коли мова заходить про турботу про здоров’я, більшість людей згадує про харчування, фізичну активність або психічний стан. Але часто поза увагою залишається один важливий аспект – стан ротової порожнини.

На одному з пляжів на заході Ірландії подружжя Кейт і Джон Гей натрапило на пляшку з посланням, яка пропливла майже 3 тисячі кілометрів через Атлантичний океан. У ній була записка від пари закоханих – Аніти Моран та Бреда Сквайрса – яку вони залишили ще у 2012 році після побачення на канадському острові Белл.

Останні події в Польщі, пов’язані з демонтажем українських символів та ігноруванням проявів ксенофобії, засвідчують тривожну тенденцію: польська держава не дає належної відповіді на зростання антиукраїнських настроїв. Про це пише польський журналіст і публіцист Міхал Ольшевський у своїй колонці для “Gazeta Wyborcza”.

У Держдумі Росії готуються до розгляду законопроєкту, який дозволить притягати до кримінальної відповідальності “іноагентів” після першого ж порушення закону – без попереднього адміністративного покарання. Про це повідомив спікер Держдуми В’ячеслав Володін у своєму Telegram-каналі.