Пальто, в якому Кейт Вінслет була в останній сцені «Титаніка», виставили на аукціон

Джерело: Daily Mail

На аукціоні Entertainment Memorabilia, який з 15 по 18 серпня пройде у Лос-Анджелесі, виставлять пальто, яке носила героїня акторки Кейт Вінслет – Роуз Девітт Букатер, коли “Титанік” почав тонути.

За оцінками експертів, елемент одягу принесе від $125 тис. до $250 тис.

Фото: Daily Mail

Як розповіли у виданні, Роуз уперше зʼявляється у світло-рожевому пальто з чорною вишивкою у формі завитків на комірі та манжетах після того, як корабель зіткнувся з айсбергом.

Вона, її мати та наречений Кел намагалися дізнатися інформацію про ситуацію. Саме в цій сцені Роуз дізнається про серйозність ситуації від архітектора корабля Томаса Ендрюса. Зокрема він каже їй, що “Титанік” опиниться на дні Атлантичного океану всього за годину. Кел уже підставив Джека за нібито крадіжку діаманта “Серце океану”, а самого Джека прикули наручниками до труби в каюті під нижньою палубою та залишили помирати.

Роуз, все ще вдягнена в пальто, збирається сісти в рятувальну шлюпку разом зі своєю матір’ю та Келом. Але коли вона зрозуміє, що Кел і його охоронець мають намір, щоб Джек потонув разом із кораблем, вона втікає й повертається на “Титанік”.

Відомо, що для зйомок фільму художники з костюмів зробили кілька варіантів пальто, враховуючи, що Роуз була в цьому пальто у воді. Представники аукціону PropStore Auction зазначають, що саме це пальто – зі сцени, в якій Роуз розмовляє з Ендрюсом, перш ніж врятувати Джека.

У 2023 році така ж версія пальто була продана через Goldin за $110,4 тис. Ще одна версія пальто була продана на аукціоні GWS у 2019 році за $270 тис.

Колишній прем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон стягує плату із шанувальників за фотографії із собою після публічного виступу.

Адміністрація Трампа передала Україні “покращений” проєкт угоди між країнами про рідкісноземельні метали після того, як Володимир Зеленський розлютив президента Дональда Трампа, відхиливши його початкову пропозицію, повідомили український та американський посадовці, а також три обізнані джерела. З’ясувалося, що це вже третій запропонований проєкт угоди. Спершу український президент відмовився підписувати угоду через “нестачу часу на ознайомлення”, тоді як вже у Мюнхені, отримавши другу угоду з пом’якшеними пунктами, вказав, що взагалі “не має права” підписувати таку угоду без нібито погодження Радою. До цього Зеленський не поінформував партнерів про “такі деталі” попри те, що сам запропонував українські надра в обмін на допомогу.

Демонструючи свою позицію та висловлюючи єдність у підтримці України у боротьбі з агресією РФ третій рік поспіль, 24 лютого о 12:00 понад 50 латвійських ЗМІ, а також суспільні медіа Литви та Естонії відтворять гімн України.

Honda готова відновити переговори про поглинання з метою створення четвертого за величиною виробника автомобілів у світі, якщо генеральний директор Nissan Макото Учіда піде у відставку.

20 лютого президент Володимир Зеленський провів зустріч зі спеціальним представником Президента США з питань України Кітом Келлогом. Сторони зокрема обговорили ситуацію на полі бою, питання повернення усіх наших полонених, а також дієві гарантії безпеки.