Папа Франциск заявив про небезпеку гендерної теорії

Джерело: Reuters

Папа Римський Франциск заявив про небезпеку гендерної теорії, яку він назвав “потворною”.

За словами понтифіка, він замовив дослідження гендерної теорії, оскільки вважає її “потворною ідеологією”, яка загрожує людству.

Звертаючись до учасників дводенної конференції у Ватикані про зміну ролі чоловіків і жінок згідно з християнськими вченнями, Франциск сказав, що гендерна теорія прагне “стерти різницю між чоловіком та жінкою”.

“Я просив, щоб були проведені дослідження цієї потворної ідеології нашого часу, яка скасовує відмінності та робить усе однаковим. Скасування відмінностей означає скасування людства”, — сказав Папа.

Гендерна теорія припускає, що гендер більш складний і мінливий, ніж бінарні категорії чоловіка та жінки, і залежить не лише від видимих статевих характеристик.

На конференції понтифік також пригадав, як прочитав “пророчу”, за його словами книгу, “Володар світу” – антиутопічний роман, опублікований у 1907 році католицьким священником про світ, де немає місця релігії. У ній також розповідається про ризик знищення відмінностей між людьми.

“Прочитайте її, якщо маєте час, тому що вона говорить про ці проблеми сьогодення”, – сказав Папа відвідувачам.

Прем’єр-міністр Великої Британії Ріші Сунак під час візиту до Польщі 23 квітня оголосить про збільшення військової підтримки України на 500 мільйонів фунтів стерлінгів (617 мільйонів доларів), попередивши, що Росія повинна зазнати поразки, щоб запобігти подальшому просуванню її військ в Європу. Анонсується, що до пакету увійдуть додаткові ракети Storm Shadow.

22 квітня у Берліні відбулася урочиста церемонія відкриття ювілейного року з нагоди 300-річчя німецького філософа Іммануїла Канта. Під час своєї промови канцлер Німеччини Олаф Шольц заборонив главі РФ Володимиру Путіну посилатися на Канта, зазначив, що його дії “суперечить усім основним твердженням” мислителя.

Глава Польщі Анджей Дуда міг вплинути на позицію колишнього президента США Дональда Трампа стосовно допомоги Україні, повідомив його литовський колега Гітанас Науседа.

У колі найіменитіших українських художників, меценатів, журналістів та відвідувачів в Art Ukraine Gallery відсвяткувала свій перший день народження. 

22 квітня уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець повідомив про інцидент з побиттям підлітка у київській школі №81. Школяр зазнав тяжкої травми, водночас дитину прооперували лише на десятий день після побиття, оскільки хлопчик нічого не сказав батькам.