Папа Римський визнав друге диво хлопцю, який помер у 15-річному віці від лейкемії
Джерело: Reuters
Папа Римський Франциск визнав друге диво Карлу Акутісу, який помер у 15-річному віці внаслідок лейкемії. Це означає, що тепер його можуть визнати святим.
Понтифік приписав друге диво італійському підлітку, який використовував свої навички роботи з Інтернетом для розповсюдження католицької віри. Відтак хлопець може стати першим святим покоління мілленіалів.
Акутіс помер у 2006 році. Хлопець народився у Лондоні, але ріс у Мілані. Він відомий тим, що створив вебсайт для парафіян. Неофіційно його називали “Божим інфлюенсером”.
Рішення про визнання другого дива Франциск ухвалив на зустрічі з головою відділу святих Ватикану кардиналом Марчелло Семераро.
Акутіса беатифікували у 2020 році – після того, як було визнано, що він створив диво. Визнання другого дива означає, що особу можуть піднести до лику святих. Водночас у Ватикані поки що не повідомили, коли це може статись.
Католицька церква навчає, що творити диво може лише Бог, але святі, які, за Біблією, перебувають поруч з Богом, просять у нього за людей, які їм моляться. Зазвичай, дивом вважають зцілення людини, яке не можна пояснити впливом медицини.
- Папа Римський Франциск під час конференції, присвяченої демографічній кризі, розкритикував збройну промисловість та контрацептиви.
Триває 1175-та доба повномасштабної російсько-української війни. За цей час втрати військ РФ у живій силі (вбиті та поранені) перевищили 968 тисяч осіб.
13 травня відзначають Всесвітній день техніки для майбутнього та Міжнародний день хумуса. Християни сьогодні вшановують мученицю Глікерію.
За даними синоптиків у вівторок, 13 травня, в Україні хмарно з проясненням та невеликі опади.
Протягом чотирьох днів Індія та Пакистан вели найінтенсивніші бої за минулі десятиліття: у хід пішли винищувачі, ракети та ударні дрони. Все завершилося так само раптово, як і почалося — перемир’ям, досягнутим завдяки дипломатичному марафону та телефонним переговорам.
У Лівії розпочалися жорсткі бої між збройними угрупованнями з Місрати та Тріполі. На вулиці міста вивели бронетехніку та танки. Загострення почалося після вбивства польового командира Абдула Гані аль-Кіклі (Геніва). Міністерство внутрішніх справ закликало цивільних залишатися вдома.