Павло Дуров залишиться під вартою у Франції ще на 48 годин – AFP
Джерело: AFP
Засновник Telegram Павло Дуров залишиться під вартою у Франції ще на 48 годин.
Це рішення ухвалив слідчий суддя у неділю, 25 серпня. Дурова було заарештовано в аеропорту Ле-Бурже поблизу Парижа ввечері 24 серпня.
Згідно з французьким законодавством, період затримання перед допитом може тривати максимум 96 годин. Після цього суддя має вирішити, чи звільнити Дурова, чи висунути йому звинувачення та залишити під вартою.
“За словами джерела, близького до слідства, слідчий суддя, який веде справу, продовжив термін тримання під вартою 39-річного Дурова ввечері у неділю. Цей початковий період затримання для допиту може тривати максимум до 96 годин. Коли ця фаза затримання закінчується, суддя може ухвалити рішення звільнити його або висунути звинувачення та залишити під вартою”, – йдеться в матеріалі.
Міністерство юстиції Франції видало ордер на арешт Дурова в межах розслідування злочинів, включаючи шахрайство, незаконний обіг наркотиків, кібербулінг, організовану злочинність та пропаганду тероризму. Його нібито звинувачують у тому, що він не вжив заходів щодо припинення злочинного використання його платформи.
- Посольство Росії у Франції звернулося до французької влади з вимогою надати консульський доступ до підприємця та генерального директора Telegram Павла Дурова, який був затриманий 24 серпня в аеропорту Парижа за ордером.
Нове дослідження, опубліковане в журналі Neuron, виявило, що трансплантація кишкової мікробіоти від здорових донорів може зменшити хронічний біль у жінок із фіброміалгією.
Акторка Шерон Стоун розповіла історію, як відмовилась від головної ролі у фільмі через нерівну оплату праці, оскільки її колезі по фільму – чоловіку – запропонували більший гонорар.
У Польщі зафіксували масштабну кібератаку на урядову систему державних реєстрів. Її успішно відбили, але майже годину низка операцій була недоступна.
Часи, коли підлітки мріяли стати балериною, президентом чи астронавтом залишилися в минулому. Нещодавнє опитування підлітків віком 12-15 років показало, що найпопулярніший вибір кар’єри для цього покоління — стати блогерами у YouTube або TikTok.
Естонія може відправити роту солдатів до України у випадку потенційної миротворчої місії.