Пентагон розробляє інструменти ШІ для Індо-Тихоокеанського командування

Джерело: Bloomberg

Міністерство оборони США прискорює розробку інструментів штучного інтелекту для сил Штатів в Індо-Тихоокеанському регіоні.

За словами заступниці міністра оборони Кетлін Хікс, ШІ може допомогти главі Індо-Тихоокеанського командування адміралу Джону Аквіліно, зосередженого на загрозі з боку Китаю, у вирішенні проблем, “які його найбільше турбують”.

“Ми допомагаємо йому в цьому”, – прокоментувала Хікс зусилля Пентагону з розробки ШІ-інструментів для командування Аквіліно, додаючи, що супротивники визнають силу американської армії в командуванні і контролі, або здатностф виконувати місії і керувати військами.

Як розповіли у виданні, кілька платформ ШІ, що розробляються, покликані прискорити цей процес, посилити комунікацію командирів і їхніх військ, а також збільшити обсяг даних, які вони можуть аналізувати водночас.

Також Хікс підкреслила, що Пентагон, який вже реалізує 800 проєктів ШІ, “вочевидь, прискорив” свої зусилля у сфері штучного інтелекту і з кожним місяцем бачить “покращення на тактичному рівні” в ШІ і в потоках даних, які його живлять.

Як зазначається, Міністерство оборони США розкритикували за те, що воно не встигає за комерційними інноваціями в галузі ШІ, а також за нестачу гарантій, що передбачають “значущий” людський контроль, який учасники кампанії хотіли б бачити, коли справа доходить до використання ШІ у війні.

Згідно зі словами Хікс, Пентагон створив найбільш відповідальну політику щодо використання ШІ серед усіх збройних сил, а також встановив розробку штучного інтелекту своїм пріоритетом.

Водночас вона наголосила, що досвід війни РФ проти України показав переваги обміну даними у режимі, близькому до реального часу, стверджуючи, що здатність швидко діяти на основі точної інформації дає “значну перевагу для будь-якого військового”.

За її словами, ШІ в майбутньому означатиме, що “ви можете думати про тисячі різних моментів і точок інформації одночасно”.

В ніч на 11 липня російські війська пошкодили три медичні заклади на Харківщині: пологовий будинок, стоматологічну поліклініку та міську лікарню.

Мешканець американського Детройта, відомий своєю щедрістю, влаштував для місцевих жителів “грошовий дощ” з гелікоптера. Це стало його останнім подарунком для місцевих після смерті.

У п’ятницю, 11 липня, біткоїн встановив новий історичний максимум завдяки попиту з боку інституційних інвесторів та сприятливій політиці адміністрації президента США Дональда Трампа щодо криптовалют.

У Великій Британії щонайменше 13 співробітників поштової служби покінчили з життям через скандал, у межах якого тисячі працівників були незаконно притягнені до відповідальності за крадіжки та інші злочини.

Під ранок 11 липня російські окупанти атакували Харків “шахедами”. Постраждало дев’ятеро осіб.