Пентагон: Україна буде змушена обирати, за які міста боротися, якщо не отримає допомогу США

Джерело: пресслужба Пентагону

У Пентагоні заявили, що Україна може постати перед вибором, від яких міст відмовитися, якщо США не нададуть допомогу.

“Якщо ми не отримаємо необхідного фінансування… Україні доведеться зробити вибір і прийняти рішення про те, які міста вони можуть утримувати”, – сказала заступниця прессекретаря Пентагону Сабріна Сінгх.

Вона закликала Палату представників “негайно” ухвалити пакет допомоги на 95 мільярдів доларів, який включає близько 60 мільярдів доларів для України, попередивши, що без цього США не зможуть надати критично важливу підтримку.

Сінгх додала, що США можуть почати надавати оборонну допомогу Україні “досить швидко”, якщо Конгрес ухвалить законопроєкт. 

“Як тільки Конгрес надасть нам ці повноваження, ми зможемо, я думаю, досить швидко, доставити PDA (виділені за розпорядженням президента пакети) українцям”, – сказала вона.

У Центрі національного спротиву повідомили, що у тимчасово окупованому Криму росіяни розпочали нові зачистки у місцевих бібліотеках. Ворог наказав вилучити усі книги про Голодомор, УПА та на яких зображено тризуб.

24 квітня міністр оборони Польщі Владислав Косіняк-Камиш заявив, що країна готова допомогти Україні повернути чоловіків призовного віку на допомогу Силам оборони у боротьбі проти росіян.

24 квітня Україна та Португалія розпочали роботу над проєктом угоди щодо гарантій безпеки, узгодивши графік подальших переговорів.

Уповноважений з прав людини Дмитро Лубінець наголосив, що жодних прямих перемовин з російською делегацією 24 квітня не відбувалося. Раніше так звана дитяча омбудсменка РФ Львова-Бєлова заявила, що Росія та Україна “вперше провели очні переговори” стосовно повернення викрадених росіянами дітей.

Франція закликає Європейський Союз запровадити новий режим санкцій проти російської дезінформації та операцій втручання у вибори по всьому світу.