Перевірки якості харчування військовослужбовців стануть регулярними – Міноборони

Джерело: Міноборони

У Міністерстві оборони України заявили, що перевірки якості харчування військовослужбовців ЗСУ відбуватимуться регулярно.

Заступники міністра оборони Дмитро Кліменков та Віталій Половенко разом з очільником “Державного оператора тилу” Арсеном Жумаділовим перевірили якість харчування військовослужбовців в одній із військових частин.

Дмитро Кліменков зазначив, що зараз триває робота над запуском реформи харчування для ЗСУ. У пріоритеті – своєчасність постачань і якість продукції.

“Перевірили, чи поставили своєчасно продукцію, її якість, приготування страв. Крім цього, подивилися, в якому стані їдальня, кухня, технологічне холодильне обладнання для зберігання харчів. Моя мета – допомогти військовим частинам, якщо є недоліки, то усунути їх. І, звичайно, зʼясувати, на якому етапі організації процесу харчування в нас виникають питання, аби в майбутньому такого не повторювалося”, – додав заступник міністра оборони Віталій Половенко.

Заступники міністра оборони наголосили, що такі перевірки стануть традиційними.

10 квітня лідер фракції “Європейська Солідарність” Петро Порошенко повідомив, що НБУ розпочав перевірку діяльності Фонду Порошенка, благодійного фонду Roshen та громадської організації “Справа Громад”. Як він зазначив, “підстави для цього — надумані, а питання — абсурдні”.

Принц Гаррі, герцог Сассекський 4 квітня здійснив несподіваний візит до України та відвідав поранених оборонців у львівській клініці Superhumans Centre. Герцог Сассекський приїхав спільно з чотирма ветеранами. Поїздку тримали в таємниці до виїзду з території України.

Пані посол США в Україні Бріджит Брінк залишає свою посаду. Інформацію офіційно підтвердила речниця Держдепартаменту Таммі Брюс.

З 31 країни, котрі беруть участь в обговоренні гарантування безпеки України після завершення бойових дій, половина вже заявила про готовність відправити в Україну свої війська. Проблема полягає в тому, що європейські країни досі не отримали згоди США на підтримку миротворчої місії, що заважає остаточно сформувати так звану “коаліцію охочих”.

Міністерство закордонних справ привітало ухвалення резолюції Парламентської Асамблеї Ради Європи “Російська агресивна війна проти України: необхідність притягнення до відповідальності та уникнення безкарності”.