Перша леді США Джилл Байден захворіла на COVID-19
Джерело: Reuters з посиланням на повідомлення Білого дому
Дружина президента США Джилл Байден отримала позитивний результат тесту на COVID-19. Водночас тест американського лідера Джо Байдена виявився негативним.
Симптоми 72-річної першої леді США Білий дім описує як легкі. Варто зауважити, що востаннє Джилл Байден хворіла на коронавірус у серпні 2022 року, Джо Байден – у липні минулого року.
Зазначається, що на період хвороби Джилл Байден перебуватиме у будинку в Рехобот-Біч, штат Делавер.
“Після позитивного тесту першої леді на COVID-19 сьогодні ввечері президенту Байдену зробили тест на COVID. Тест президента дав негативний результат. Цього тижня президент здаватиме тест у звичайному режимі та спостерігатиме за симптомами”, — повідомили в Білому домі.
- Вчені намагаються зрозуміти, наскільки далеко поширився сильно мутований новий вид коронавірусу, та наскільки добре наш імунітет захиститься від нього.
- Згідно з дослідженням, опублікованим 11 серпня, імунна реакція може бути сильнішою, якщо ваш бустер буде введений у ту саму руку, що й ваше останнє щеплення від Covid-19.
Увечері 26 червня у Вінниці двоє малолітніх хлопців постраждали унаслідок вибуху невідомого предмета. Постраждалих госпіталізували.
Український боксер Олександр Усик повідомив, що залишає всі чемпіонські пояси у надважкій вазі вакантними. Він зазначив, що не завершує спортивну кар’єру.
Російські окупанти атакували FPV-дроном Нікополь у Дніпропетровській області. Унаслідок удару двоє людей загинули, ще 12 – дістали поранень.
Зоозахисна організація UAnimals подала заяву до поліції, аби з’ясувати всі обставини інциденту в Одесі, пов’язаного із побиттям собаки.
Вранці 26 червня російські окупаційні війська атакували Краматорську громаду, застосувавши FPV-дрон. Унаслідок удару загинув чоловік.