Перша леді США Джилл Байден захворіла на COVID-19

Джерело: Reuters з посиланням на повідомлення Білого дому

Дружина президента США Джилл Байден отримала позитивний результат тесту на COVID-19. Водночас тест американського лідера Джо Байдена виявився негативним.

Симптоми 72-річної першої леді США Білий дім описує як легкі. Варто зауважити, що востаннє Джилл Байден хворіла на коронавірус у серпні 2022 року, Джо Байден – у липні минулого року.

Зазначається, що на період хвороби Джилл Байден перебуватиме у будинку в Рехобот-Біч, штат Делавер.

“Після позитивного тесту першої леді на COVID-19 сьогодні ввечері президенту Байдену зробили тест на COVID. Тест президента дав негативний результат. Цього тижня президент здаватиме тест у звичайному режимі та спостерігатиме за симптомами”, — повідомили в Білому домі.

Іран відкрив вогонь по вантажному судну, яке намагалося пройти через Ормузьку протоку. Про це Reuters повідомили двоє американських посадовців на умовах анонімності.

Ізраїль заявив, що не виведе війська з південного Лівану, доки “Хезболла” не буде роззброєна та демілітаризована. Таку позицію уряд озвучив на тлі переговорів із Ліваном у Вашингтоні за посередництва США.

Жінку, яка у квартирі в Костянтинівці майже 18 років зберігала муміфіковане тіло своєї померлої доньки, попередньо госпіталізували до Дніпропетровської психіатричної лікарні з посиленим режимом.

Країни Євросоюзу погодили візові обмеження для громадян Сомалі через недостатню співпрацю країни у поверненні своїх громадян, які незаконно перебувають у ЄС. Рішення стало частиною ширшого курсу блоку на посилення контролю над міграцією.

Франція та Італія мають застереження щодо пропозиції ЄС заборонити в’їзд до блоку колишнім російським військовим. Париж і Рим не виступають проти обмежень як таких, але побоюються, що нинішній варіант може відкрити шлях до ширшої заборони для громадян РФ.