Перша леді США Джилл Байден захворіла на COVID-19

Джерело: Reuters з посиланням на повідомлення Білого дому

Дружина президента США Джилл Байден отримала позитивний результат тесту на COVID-19. Водночас тест американського лідера Джо Байдена виявився негативним.

Симптоми 72-річної першої леді США Білий дім описує як легкі. Варто зауважити, що востаннє Джилл Байден хворіла на коронавірус у серпні 2022 року, Джо Байден – у липні минулого року.

Зазначається, що на період хвороби Джилл Байден перебуватиме у будинку в Рехобот-Біч, штат Делавер.

“Після позитивного тесту першої леді на COVID-19 сьогодні ввечері президенту Байдену зробили тест на COVID. Тест президента дав негативний результат. Цього тижня президент здаватиме тест у звичайному режимі та спостерігатиме за симптомами”, — повідомили в Білому домі.

Кількість жертв подвійного землетрусу у Венесуелі зросла до 1430 осіб, ще 3238 людей отримали поранення. Про це повідомляє BBC із посиланням на заяву законодавця Хорхе Родрігеса, який виступив на державному телебаченні.

За підтримки Consulado General de Ucrania en Barcelona на вітражі Саґрада Фамілія у Барселоні – одної з найвизначніших сакральних споруд у світі – написання “Kiev”, похідне від російської транслітерації, замінили на “Kíiv”.

Під час чергового обміну військовополоненими український омбудсман Дмитро Лубінець зустрівся з російською уповноваженою з прав людини Яною Лантратовою.

У Данії зафіксували новий температурний рекорд за понад 150 років метеорологічних спостережень.

У Польщі затримали чоловіка, який ображав українську касирку в магазині Żabka на ґрунті національної ненависті. Йому загрожує до трьох років позбавлення волі.