Перша леді США Джилл Байден захворіла на COVID-19
Джерело: Reuters з посиланням на повідомлення Білого дому
Дружина президента США Джилл Байден отримала позитивний результат тесту на COVID-19. Водночас тест американського лідера Джо Байдена виявився негативним.
Симптоми 72-річної першої леді США Білий дім описує як легкі. Варто зауважити, що востаннє Джилл Байден хворіла на коронавірус у серпні 2022 року, Джо Байден – у липні минулого року.
Зазначається, що на період хвороби Джилл Байден перебуватиме у будинку в Рехобот-Біч, штат Делавер.
“Після позитивного тесту першої леді на COVID-19 сьогодні ввечері президенту Байдену зробили тест на COVID. Тест президента дав негативний результат. Цього тижня президент здаватиме тест у звичайному режимі та спостерігатиме за симптомами”, — повідомили в Білому домі.
- Вчені намагаються зрозуміти, наскільки далеко поширився сильно мутований новий вид коронавірусу, та наскільки добре наш імунітет захиститься від нього.
- Згідно з дослідженням, опублікованим 11 серпня, імунна реакція може бути сильнішою, якщо ваш бустер буде введений у ту саму руку, що й ваше останнє щеплення від Covid-19.
У промисловій зоні Ras Laffan у Катарі стався вибух на газовому об’єкті Barzan. За даними влади, загинули щонайменше 13 людей, ще 66 дістали поранення.
Капітан збірної Аргентини Ліонель Мессі став найкращим бомбардиром в історії чемпіонатів світу з футболу. У матчі другого туру ЧС-2026 проти Австрії він забив свій 17-й гол на мундіалях і перевершив рекорд німця Мірослава Клозе.
Гейлі Бібер стала обличчям нової кампанії бренду Skims, заснованого Кім Кардаш’ян. Модель знялася для колекції Everyday Cotton і розповіла про базові речі, які носить щодня.
Нинішнє загострення між Україною та Польщею, ініційоване рішенням президента Польщі Кароля Навроцького позбавити президента України Володимира Зеленського ордена Білого Орла через найменування української військової частини на честь героїв УПА, переросло у масштабну дипломатичну кризу, що вийшла далеко за межі суперечок про минуле.
Понад 400 великих суден, зокрема нафтових танкерів, очікують біля східного входу до Ормузької протоки на відновлення судноплавства. Власники не поспішають заходити в акваторію через невизначеність довкола домовленостей між США та Іраном.