Перша леді США Джилл Байден знялася для Vogue і стала на захист чоловіка

Джерело: Vogue

Дружина президента США Джо Байдена, Джилл Байден, потрапила на серпневу обкладинку американського Vogue.

Обкладинка з’явилась через кілька днів після критики виступу Джо Байдена на дебатах із кандидатом у президенти США Дональдом Трампом, на початку сезону виборчих перегонів у США.

Наступного ж дня після дебатів в коментарі для Vogue перша леді відповіла на заклики знятися з президентських перегонів.

“Не дозволимо цим 90 хвилинам визначити чотири роки, які він був президентом. Ми будемо продовжувати боротися”, – сказала Джилл Байден.

Дружина президента є однією з найближчих осіб, до думки якої Джо Байден прислуховується.

“Дійсно, у багатьох різних сферах я розповідаю йому те, що бачу, що чую, і він це розуміє. І саме тут відбувається магія”, — ділиться Джилл Байден.

  • Президент США Джо Байден може відмовитися від участі у виборах лише в тому випадку, якщо так вирішить невелике коло наближених до нього людей.
  • Редакційна колегія газети The New York Times зробила спільну заяву, закликавши Джо Байдена не брати участь у виборах президента США.
  • Опитування, проведене Morning Consult на запит Axios Friday, показало, що більшість американських виборців – 60% – вважають, що Демократична партія повинна “обов’язково” або “імовірно” знайти заміну Джо Байдену,

Аналітик відділу досліджень зовнішньої та оборонної політики Американського інституту підприємництва Бреді Африк зауважив, що росіяни збільшують кількість барж біля Керченського мосту для його захисту від дронів ЗСУ.

Компанія ДТЕК до жовтня планує відновити 60-70% генерації, яку вона мала до початку масованих російських обстрілів у березні цього року. 

Київський футбольний клуб “Динамо” скасував усі двосторонні заходи з белградським ФК “Партизан” через їхню участь у змаганнях на території Росії.

Грецькі острови, зокрема Лерос, Сіфнос, Крит і Кефалонія, зараз переживають значну кризу водопостачання. Вони оголосили надзвичайний стан через нестачу води, а влада намагається розв’язати проблему шляхом опріснення морської води. Проблема актуальна через те, що острови готуються до прибуття мільйонів туристів найближчими тижнями. 

Мер Києва Віталій Кличко повідомив, що власники садиби Зеленського зобов’язались відновити її. Історичну будівлю знесли 19 липня.