Перший муніципальний індустріальний парк Львова внесли до Реєстру індустріальних парків
Джерело: Міністерство економіки України
Муніципальний індустріальний парк Львова “Сигнівка” внесли до Реєстру індустріальних парків.
Відтак, Реєстр індустріальних (промислових) парків поповнився ще одним майданчиком, на якому працюватимуть підприємства переробної промисловості.
“Сигнівка” стане першим муніципальним індустріальним парком Львова та одним із найпотужніших промислових проєктів міста. За концепцією, на території парку площею понад 30 гектарів працюватимуть підприємства легкої та харчової промисловості, машинобудування, поліграфії.
Також парк спеціалізуватиметься на виробництві меблів, медичних виробів, пакувальних та будівельних матеріалів. У межах парку діятиме громадський центр з науково-технологічним осередком та бізнес-інкубатор для стартап-проєктів.
Очікується, що інвестиції в будівництво парку, залучені керуючою компанією, в цілому сягнуть понад 5 млрд грн. Завдяки створенню парку місто отримає додатково 3 600 робочих місць.
Нагадаємо, на засіданні 6 жовтня 2023 року уряд вніс до Реєстру парки – “ЕкоСтіл” на Дніпропетровщині та “ІСКРА” на Івано-Франківщині. Усього, враховуючи сьогоднішнє рішення, до Реєстру індустріальних (промислових) парків внесено 68 парків.
- 1 серпня, на засіданні уряду прийнято рішення про включення ще одного індустріального парку – “Френдлі Фіндтехнолоджі” до Реєстру індустріальних (промислових) парків.
- Науковці фіксують фрагментарно-часткове всихання ялинового лісу на території Національного природного парку “Синевир”. За словами вчених, це зумовлено зменшенням кількості дощових опадів.
11 грудня міністерство закордонних справ Росії поскаржилося, що передача США Україні 20 мільярдів доларів коштом заморожених російських активів, було “простим пограбуванням”, і припустило, що Москва може “захопити західні активи” на своїй території “для посилення промислового потенціалу”.
Австрійська нафтогазова компанія OMV Gas Marketing & Trading GmbH розірвала довгостроковий контракт з російським “Газпромом” на постачання газу, укладений у 2006 році. Угода мала діяти до 2040 року.
У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про оперативну ситуацію на фронті станом на 22:00 11 грудня. З початку доби відбулося 194 бойових зіткнення.
Науково-популярний проєкт “Альфа Центавра” опублікував OSINT-розрахунок застосування РФ ракети “Орєшнік”, попередивши про можливість нового удару російськими ракетами середньої дальності по території України, базуючись на аналізі авіаційних повідомлень (NOTAM) про закритий повітряний простір над полігоном “Капустин Яр”.
11 грудня Головнокомандувач Збройних Сил України генерал Олександр Сирський зустрівся з бійцями 38-ї окремої бригади морської піхоти на Покровському напрямку.