Перший муніципальний індустріальний парк Львова внесли до Реєстру індустріальних парків

Джерело: Міністерство економіки України

Муніципальний індустріальний парк Львова “Сигнівка” внесли до Реєстру індустріальних парків.

Відтак, Реєстр індустріальних (промислових) парків поповнився ще одним майданчиком, на якому працюватимуть підприємства переробної промисловості.

“Сигнівка” стане першим муніципальним індустріальним парком Львова та одним із найпотужніших промислових проєктів міста. За концепцією, на території парку площею понад 30 гектарів працюватимуть підприємства легкої та харчової  промисловості, машинобудування, поліграфії.

Також парк спеціалізуватиметься на виробництві меблів, медичних виробів, пакувальних та будівельних матеріалів. У межах парку діятиме громадський центр з науково-технологічним осередком та бізнес-інкубатор для стартап-проєктів.

Очікується, що інвестиції в будівництво парку, залучені керуючою компанією, в цілому сягнуть понад 5 млрд грн. Завдяки створенню парку місто отримає додатково 3 600 робочих місць.

Нагадаємо, на засіданні 6 жовтня 2023 року уряд вніс до Реєстру парки – “ЕкоСтіл” на Дніпропетровщині та “ІСКРА” на Івано-Франківщині. Усього, враховуючи сьогоднішнє рішення, до Реєстру індустріальних (промислових) парків внесено 68 парків.

Протягом дня, 17 травня, російські війська здійснили 44 обстріли прикордонних територій та населених пунктів Сумської області, зафіксовано 183 вибухи. 

Міністерство закордонних справ України дало розпорядження з 18 травня відновити надання консульських послуг чоловікам призовного віку за кордоном.

Станом на 20:30 п’ятниці, 17 травня, ворог веде активні наступальні та штурмові дії на Покровському та Придніпровському напрямках.

Управління освіти Дніпровської районної державної адміністрації в Києві оголосило тендер на закупівлю туалетного паперу на понад 1,5 мільйона гривень.

Київська обласна рада підтримала надання Київському обласному центру допомоги Захисникам України імені Баранова Віталія Анатолійовича.