Кабмін погодив створення нового індустріального парку на Закарпатті, який забезпечить 745 робочих місць

Джерело: Міністерство економіки України.

Сьогодні, 1 серпня, на засіданні уряду прийнято рішення про включення ще одного індустріального парку – “Френдлі Фіндтехнолоджі” до Реєстру індустріальних (промислових) парків.

Новий індустріальний парк площею 16,5 га знаходиться на території м. Перечин Ужгородського району Закарпатської області.

Згідно з концепцією нового індустріального парку, має бути створено 745 нових робочих місць у переробній промисловості, професійно-науковій та технічній діяльності. Здебільшого місцеві підприємства будуть займатись машинобудуванням та металообробкою.

Відтепер у Реєстрі налічується 65 таких промислових майданчиків.

За словами міністерки економіки України Юлії Свириденко, створення нових індустріальних парків спрямовано на розвиток переробної промисловості, підтримку українського експорту, створення нових робочих місць та наповнення місцевих бюджетів.

“Таким чином уряд стимулює відкриття нових підприємств, які будуть виробляти продукцію з високою доданою вартістю, що, своєю чергою, буде сприяти росту економіки та експортного потенціалу України”, – пояснила очільниця Мінекономіки.

Естонія, слідом за Латвією та Литвою, заборонила в’їзд транспортних засобів з білоруськими номерними знаками, незалежно від причин перебування власника або користувача в Естонії чи Європейському Союзі.

За дорученням Головнокомандувача генерал-полковника Олександра Сирського у Збройних Силах України почали впровадження комплексної програми дій “Збереження життя військовослужбовців”.

Українські війська продовжують оборонну операцію на Лівобережжі Дніпра у Херсонській області, зокрема мовиться про території в районі села Кринки. Раніше низка ЗМІ розповсюдили інформацію про відхід українських сил з плацдарму у Кринках.

Згідно з даними поліції, станом на сьогодні, під час оборонної операції в селі Кринки на Лівобережжі Херсонщини зникли безвісти 788 українських військових у період з жовтня 2023-го по кінець червня 2024 року.

Згідно з наказом коменданта Херсонської області від 28 березня 2024 року, у регіоні впроваджено особливий режим в’їзду та виїзду на територію області.