Перший в Україні: у Харкові провели кесарів розтин кажана

Джерело: Центр реабілітації рукокрилих

У Харкові провели перший в Україні кесарів розтин кажана. Рішення було прийняте після того, як фахівці помітили неприродне положення плоду.

“Руда вечірниця, що потрапила до нас взимку з Полтави, почала народжувати. Проте плід з’явився не голівкою вперед (як зазвичай), а крилом”, – йдеться в повідомленні.

За словами експертів, УЗД показало що дитинча розташувалось неправильно та що його голівка є більшою за ширину тазу самиці. Було вирішено зробити кесарів розтин.

“Під час операції малюк, на жаль, не вижив. Проте молода матуся перенесла її успішно. За результатами операції самиця залишилась стерильною. Нині вона перебуває у нашому Центрі під наглядом фахівців та ветеринарів і почуває себе прекрасно”, — запевнили в Центрі.

 У НЕК Укренерго повідомили, що 24 липня заходи обмеження споживання діятимуть протягом всієї доби. Зокрема з 8:00 до 20:00 і з 22:00 до 24:00 діятиме одна черга відключень.

Аналітик відділу досліджень зовнішньої та оборонної політики Американського інституту підприємництва Бреді Африк зауважив, що росіяни збільшують кількість барж біля Керченського мосту для його захисту від дронів ЗСУ.

Компанія ДТЕК до жовтня планує відновити 60-70% генерації, яку вона мала до початку масованих російських обстрілів у березні цього року. 

Київський футбольний клуб “Динамо” скасував усі двосторонні заходи з белградським ФК “Партизан” через їхню участь у змаганнях на території Росії.

Грецькі острови, зокрема Лерос, Сіфнос, Крит і Кефалонія, зараз переживають значну кризу водопостачання. Вони оголосили надзвичайний стан через нестачу води, а влада намагається розв’язати проблему шляхом опріснення морської води. Проблема актуальна через те, що острови готуються до прибуття мільйонів туристів найближчими тижнями.