Під Авдіївкою група «Білих янголів» потрапила під касетний обстріл

Джерело: Міністерство внутрішніх справ

Під Авдіївкою Донецької області під касетний обстріл потрапила група “Білих Янголів”, які займаються евакуацією цивільних.

Правоохоронці не постраждали. Їх захистила броньована капсула, а самі осколки пробили кузов та застрягли у броні.

“Попри все, “Білі янголи” змогли доставити хліб місцевим мешканцям”, – ідеться у повідомленні.

На сьогодні група продовжує щодня вивозити поранених цивільних з Авдіївки.

“Днями авіаударом росіяни зруйнували цілий проліт багатоквартирного будинку. “Білі янголи” дістали з-під завалів і доправили до лікарні 44-річну жінку. Її мати, а також сусід похилого віку загинули. Тіла залишаються під руїнами, бо через масовані обстріли проводити рятувальні роботи неможливо”, – підкреслило міністерство.

Сьогодні, 25 травня, російські війська знову атакували центр Харкова.

Внаслідок російських авіаударів по будівельному гіпермаркету в Харкові кількість постраждалих зросла до 35.

Станом на 16:30 в суботу, 25 травня, кількість бойових зіткнень на фронті з початку доби збільшилась до 71. Ситуація вздовж всієї лінії зіткнення залишається складною водночас, контрольованою Силами оборони України. 

Внаслідок російської атаки по гіпермаркету у Харкові станом на зараз відомо про двох загиблих та 24 поранених. Наразі щонайменше 15 людей не виходять на звʼязок.

Лідер фракції “Європейська Солідарність” Петро Порошенко під час поїздки на східний фронт передав інженерному полку та одній з артилерійських бригад екскаватори для фортифікаційних робіт.