Під час церемонії «Оскара» Раян Ґослінг виконає пісню I’m Just Ken з фільму «Барбі»

Джерело: Variety

Канадський актор Раян Ґослінг, який отримав номінацію на “Оскар-2024” за роль Кена у фільмі “Барбі”, планує виконати пісню, яку також номіновано у категорії “Найкраща оригінальна пісня”, під час церемонії.

Після численних поголосів та розмов стало відомо, що Раян Гослінг підтвердив свою участь у виконанні композиції “I’m Just Ken” на “Оскар-2024”. Ця новина надійшла після того, як протягом місяця було багато чуток про його можливу участь.

За джерелами, актор виступить із номінованою на премію піснею з фільму “Барбі” під час 96-ї щорічної церемонії, яка відбудеться 10 березня.

Після того, як стало відомо у січні про номінацію пісні “I’m Just Ken” на “Оскар-2024”, були розмови про те, чи згодиться Ґослінг виступити на церемонії. У лютому він заявив, що не отримав запрошення від Академії.

Марк Ронсон, один з авторів пісні, висловив сподівання, що Ґослінг все-таки виступить на “Оскарі”.

Міністр енергетики Герман Галущенко запевнив, що, попри продовження російських атак, українська енергосистема залишається цілісною.

22 квітня міністерка оборони Нідерландів Кайса Оллонґрен повідомила про дату наступного засідання Контактної групи з питань оборони України. Зустріч відбудеться 26 квітня.

Колишній футболіст Девід Бекхем подає до суду на Марка Волберга, як стверджує, через фінансові збитки під час співпраці.

У місті Бершадь, що на Вінниччині, 22 квітня відбулося прощання з 20-річним поліцейським Максимом Зарецьким, якого вбили під час виконання службових обов’язків. У зв’язку з трагедією в Бершадській громаді оголошено день жалоби.

У відповідь на зростання геополітичного напруження та внутрішні виклики, КНР значно збільшила активність своїх шпигунських агентств, зокрема Міністерства державної безпеки (MSS). Це відомство посилило свої зусилля у сфері національної безпеки, звертаючи особливу увагу на зовнішні загрози.