Раян Ґослінґ розчарований через номінації на «Оскар» для Марго Роббі та Грети Гервіг

Джерело: The Guardian

Раян Ґослінґ висловив розчарування тим, що його колега по стрічці “Барбі” Марго Роббі та режисерка фільму Грета Гервіг не отримали номінацій на “Оскар” у двох основних категоріях.

Актор, який отримав на кращого актора другого плану за роль Кена у фільмі “Барбі” заявив, що надзвичайно розчарований там, що Роббі та Гервіг не номінували на найкращу акторку та найкращу режисерку відповідно.

“Їх робота повинна бути відзначена разом з роботою інших дуже достойних номінантів”, – сказав він.

Водночас і Роббі, і Гервіг є номінантками в інших категоріях кінопремії. Зокрема акторку номінували за фільм, як його продюсерку, а режисерка, разом із Ноа Баумбахом, у номінації за “Найкращий адаптований сценарій”.

У своїй заяві, переданій американським ЗМІ, Ґослінґ сказав, що для нього “велика честь бути номінованим” і він пишається тим, що він “зобразив пластикову ляльку, на ім’я Кен”.

“Але немає Кена без Барбі, і немає фільму про Барбі без Грети Гервіг і Марго Роббі, двох людей, які найбільше відповідають за створення цього історичного фільму, який отримав всесвітню популярність”, – сказав актор.

Джерело: The Ring Олександра Усика, українського боксера, оголосили найкращим спортсменом у світі згідно з рейтингом…

Українська співачка Джамала анонсувала нову пісню “Люблю”, яка, схоже, вийде на платформах 24 травня. В опублікованому відео в Instagram видно, як вагітна Джамала виконує приспів, тримаючись за живіт.

Міжнародний кримінальний суд (МКС) оголосив про намір подати ордери на арешт лідерів ХАМАСу та прем’єр-міністра Ізраїлю Біньяміна Нетаньяху. Причиною назвали воєнні злочини та злочини проти людяності, пов’язані з подіями 7 жовтня та війною в Газі.

Американський актор Дебні Коулмен, відомий ролями у фільмах “З дев’ятої до п’ятої” та “Тутсі”, помер у віці 92 років.

У мережі поширився інтернет-тренд щодо приручення домашніх тварин — до нього долучилися й українські військові. Наприклад, користувачка @wikentiyax розповіла про долю кота, якого назвали Паладін.