Під час гасіння лісових пожеж у Греції розбився та загорівся літак

Джерело: LAD bible

Сьогодні, 25 липня, розбився літак, який гасив лісові пожежі в Греції. Він впав неподалік двох сіл – Платаністос і Карістос на острові Евія.

Представник пожежної служби Янніс Артопіос повідомив, що водний бомбардувальник типу Canadair із “щонайменше двома особами на борту” розбився під час гасіння лісової пожежі.

Повідомляється, що гелікоптер екстреного реагування прямує до місця аварії для подальшої оцінки ситуації.

У деяких частинах Греції температура знову піднялася вище 40 градусів за Цельсієм.

Пожежна служба Греції каже, що ситуація ще може погіршитися через погоду. Високі температури продовжаться, у деяких частинах країни очікуються періоди до 45 градусів за Цельсієм.

“Протягом 12-го дня, в екстремальних умовах спеки та сильного вітру, ми безперервно боремося на десятках лісових пожеж… Пожежна служба Греції впоралася з понад 500 пожежами – понад 50 на день”, – сказав Василіс Кікіліас, член Грецького парламенту.

Голову Сергокалинського району Дагестану Магомеда Омарова затримали силовики після подій у республіці 23 червня, під час яких невідомі обстріляли православну церкву, а також синагогу й наряд поліції.

У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про оперативну інформацію станом на 22:00 23 червня. З початку доби відбулося 116 бойових зіткнень. Ворог концентрував свої зусилля на Покровському та Курахівському напрямках. Сили оборони знають про плани ворога та роблять все, щоб їх зірвати.

23 червня глава Міноборони Чехії Яна Чернохова повідомила, що перші снаряди, закуплені в межах чеської ініціативи, передадуть Україні вже наприкінці червня.

Вже через кілька тижнів після дозволу Україні використовувати зброю, надану США, для обмежених ударів по території Росії, країна досягає певних успіхів у зупиненні наступу російських військ вздовж північно-східного фронту. Одначе, військові командири закликають зняти обмеження на застосування ракет великої дальності.

Станом на 23 червня російські війська намагаються закріпитися на західних околицях села Новоолександрівка на Донеччині. Сили Оборони України проводять ураження живої сили, щоб зупинити подальше просування ворога.