Під час штурму ворога в Авдіївці бійці 3-ї ОШБр знищили 3 БМП і 30 окупантів за 15 хв

Джерело: 3-тя окрема штурмова бригада

Бійці 3-ї окремої штурмової бригади під час штурму російських загарбників в Авдіївці знищили три ворожі БМП і 30 окупантів за 15 хвилин.

Підрозділи 3-ї ОШБр вирівняли позиції в єдину лінію оборони й одну з позицій, “Ракету”, зайняли бійці 2-ї та 3-ї рот 2-го штурмового батальйону.

“Одна за іншою БМП доставляли ворожий десант впритул до “Ракети”. Але моментальна реакція бійців, відкриття щільного вогню з кулеметів, стрілецької зброї, РПГ, і піхота противника почала сипатись. У бою неспівмірних сил бійці розбирали і техніку, і особовий склад ворога”, – йдеться в повідомленні.

У Центрі національного спротиву повідомили, що у тимчасово окупованому Криму росіяни розпочали нові зачистки у місцевих бібліотеках. Ворог наказав вилучити усі книги про Голодомор, УПА та на яких зображено тризуб.

24 квітня міністр оборони Польщі Владислав Косіняк-Камиш заявив, що країна готова допомогти Україні повернути чоловіків призовного віку на допомогу Силам оборони у боротьбі проти росіян.

24 квітня Україна та Португалія розпочали роботу над проєктом угоди щодо гарантій безпеки, узгодивши графік подальших переговорів.

Уповноважений з прав людини Дмитро Лубінець наголосив, що жодних прямих перемовин з російською делегацією 24 квітня не відбувалося. Раніше так звана дитяча омбудсменка РФ Львова-Бєлова заявила, що Росія та Україна “вперше провели очні переговори” стосовно повернення викрадених росіянами дітей.

Франція закликає Європейський Союз запровадити новий режим санкцій проти російської дезінформації та операцій втручання у вибори по всьому світу.