Під час виконання бойового завдання загинув льотчик Повітряних сил ЗСУ Владислав Риков

Джерело: льотчик-штурмовик Повітряних сил ЗСУ Ростислав Лазаренко

7 лютого під час виконання бойового завдання загинув льотчик Повітряних сил ЗСУ Владислав Риков.

“На його рахунку 385 бойових вильотів – це був найкращий льотчик і командир, якого я знав”, – зазначив Лазаренко.

Він додав, що для нього загибель Рикова – надзвичайно важка втрата, оскільки упродовж двох років повномасштабної війни вони разом розв’язували проблеми.

“Влада мало хто знав, але його історію я розповім згодом, бо про таких людей потрібно знати і памʼятати – він віддав життя за наші життя, за нашу свободу і за нашу Україну!”, – резюмував Лазаренко.

У Владислава Рикова залишились дружина та донька.

  • Боронячи Україну від повномасштабного вторгнення росіян, загинув актор Коломийського академічного драматичного театру імені Озаркевича, Рівненського академічного музично-драматичного театру, учасник народного ансамблю танцю “Сварга”, військовослужбовець ЗСУ Володимир Федінчук.
  • 29 січня під час бойових дій в районі села Новомихайлівка Покровського району Донецької області загинув член партії “ЄС” з села Городківка Вінницької області Дмитро Лемець.

Протягом дня, 22 листопада, армія РФ здійснила 55 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Загалом зафіксовано 127 вибухів. 

В Хмельницькому обласному ТЦК та СП повідомили, що чоловік намагався дати хабар їхнім військовослужбовцям, а коли ті відмовились, застосував проти них сльозогінний газ.

За даними Міністерства оборони США, численні ядерні супротивники кидають виклик безпеці США, їх союзників і партнерів. Тому відомство оголосило про коригування своєї стратегії ядерного стримування.

Міністр національної оборони Канади Білл Блер заявив, що довгоочікувані системи протиракетної оборони США, які допоміг закупити канадський уряд, вже доставили в Україну.

Завтра, 23 листопада, Україна долучиться до щорічної акції “Запали Свічку пам’яті”, присвяченої вшануванню жертв Голодомору 1932–1933 років та масових штучних голодів 1921–1923 і 1946–1947 років.