Підприємцям розширили графіки обмежень споживання електроенергії
Джерело: НЕК “Укренерго”
В “Укренерго” повідомили про ситуацію в енергосистемі України станом на ранок 10 травня.
За даними компанії, в країні продовжується фактично цілодобовий дефіцит електроенергії.
У зв’язку із цим у вечірні та нічні години діятимуть обмеження споживання електроенергії для промислових споживачів.
“Вчора, 9 травня, Диспетчерський центр “Укренерго” через відсутність або недостатній обсяг імпорту електроенергії в нічні години, був вимушений подовжити термін дії графіків обмеження потужності для промисловості з 23:00 до 07:00 ранку 10 травня”, – мовиться у повідомленні.
Такий же графік – з 18:00 до 7:00 – діятиме і сьогодні. Щобільше, у випадку зростання споживання є ймовірність застосування аварійних відключень світла.
Українців знову закликали ощадливо споживати електроенергію у період з 18:00 до 24:00, аби уникнути аварійних відключень.
- Український міністр енергетики Герман Галущенко повідомив про значні збитки, завдані енергетичній галузі країни внаслідок масованих весняних атак з боку Росії. За його словами, ці збитки вже перевищили позначку в 1 мільярд доларів.
Ірак може розглянути вихід з ОПЕК, якщо не отримає суттєвого збільшення квоти на видобуток нафти, поінформували обізнані джерела.
Компанія «Київстар» та Фонд «Повернись живим» завершили сьомий спільний проєкт з підтримки армії — «Нам тут жити: Місія 077». У межах ініціативи вдалося зібрати понад 77 млн грн на засоби зв’язку, які дозволяють координувати дії, швидше ухвалювати рішення та ефективніше виконувати завдання. Ініціатива реалізована за інформаційної підтримки 1+1 Media.
На лівому березі Києва скасували екстрені відключення електроенергії.
У Кропивницькому надзвичайники врятували пару борсуків, які потрапили у закинутий колодязь. Обох вже випустили на природу.
США можуть перенаправити постачання природного газу на інші ринки, якщо Європейський Союз не пом’якшить правила щодо скорочення викидів метану. Про це заявив міністр енергетики США Кріс Райт.