Після атаки РФ у Києві зафіксували перебої з інтернет-зв’язком
Джерело: у соцмережі X сервіс Netblocks
Уранці 2 січня в Києві виникли серйозні проблеми з доступом до інтернету через ракетну атаку ЗС РФ.
Спостерігається суттєве погіршення інтернет-з’єднання у столиці України на тлі останніх ракетних ударів Росії по цивільній і критичній інфраструктурі. Це вважається найгіршим збоєм у сфері інтернет-зв’язку в Києві за останні кілька місяців, як вказано у заяві.
Згідно з опублікованою інфографікою від сервісу, рівень доступності інтернету в місті знизився до 80% від звичайного рівня.
- Протягом 2 січня війська РФ масовано атакували Україну ударними безпілотниками та ракетами. Більшість ворожих цілей збито.
- Президент України Володимир Зеленський прокоментував чергову масштабну ракетну атаку РФ по Україні.
- Унаслідок ворожої атаки є пошкодження в мережах “Укренерго” та обленерго в Києві та області.
- У КМВА повідомили деталі ракетної та дронової атаки росіян на столицю 2 січня. У Києві зросла кількість загиблих та постраждалих унаслідок ракетної атаки 2 січня.
- Внаслідок ворожих ракетних ударів по центру Харкова загинула 91-річна жінка та ще 45 осіб постраждалих.
10 квітня лідер фракції “Європейська Солідарність” Петро Порошенко повідомив, що НБУ розпочав перевірку діяльності Фонду Порошенка, благодійного фонду Roshen та громадської організації “Справа Громад”. Як він зазначив, “підстави для цього — надумані, а питання — абсурдні”.
Принц Гаррі, герцог Сассекський 4 квітня здійснив несподіваний візит до України та відвідав поранених оборонців у львівській клініці Superhumans Centre. Герцог Сассекський приїхав спільно з чотирма ветеранами. Поїздку тримали в таємниці до виїзду з території України.
Пані посол США в Україні Бріджит Брінк залишає свою посаду. Інформацію офіційно підтвердила речниця Держдепартаменту Таммі Брюс.
З 31 країни, котрі беруть участь в обговоренні гарантування безпеки України після завершення бойових дій, половина вже заявила про готовність відправити в Україну свої війська. Проблема полягає в тому, що європейські країни досі не отримали згоди США на підтримку миротворчої місії, що заважає остаточно сформувати так звану “коаліцію охочих”.
Міністерство закордонних справ привітало ухвалення резолюції Парламентської Асамблеї Ради Європи “Російська агресивна війна проти України: необхідність притягнення до відповідальності та уникнення безкарності”.