Пісня «Last Christmas» вперше з моменту випуску очолила різдвяний чарт у Великій Британії
Джерело: CNN
“Last Christmas” – хіт дуету “Wham!” – який випустили майже 40 років тому, уперше очолив різдвяний чарт у Великій Британії.
Пісню, яку виконали Джордж Майкл та Ендрю Ріджлі назвали найкращою в офіційному списку різдвяного чарту BBC Radio 1.
“Джордж був би у нестямі після всіх цих років, щоб нарешті досягти різдвяного першого місяця”, – прокоментував Ріджлі.
Він додав, що очолення чарту схоже на “виконану місію”, адже Джордж Майкл написав “Last Christmas”, щоб вона досягла важливого місця.
“Last Christmas” було випущено у грудні 1984 року. У той час він провів п’ять тижнів поспіль на другому місці в UK Singles Chart.
З того часу чимало зірок робили кавери на різдвяний хіт. Серед них Тейлор Свіфт, Аріана Гранде, Джиммі Іт Ворлд і Backstreet Boys.
Ріджлі залишився єдиним живим учасником “Wham!” після того, як Джордж Майкл помер на Різдво у 2016 році.
- Канадський актор Раян Ґослінґ випустив EP з чотирма різними інтерпретаціями пісні “I’m Just Ken” із фільму “Барбі”, включаючи спеціальну різдвяну версію.
В Японії американський турист у стані алкогольного сп’яніння проник до старовинного храму Сьоден Ейген-ін у Кіото та завдав шкоди історичній споруді, якій понад сім століть.
Весільна сукня нареченої Джеффа Безоса Лорен Санчес, яку до останнього тримали в таємниці, виявилась роботою модного дому Dolce & Gabbana. Дизайнери створили вбрання з високим коміром, оздоблене 180 ґудзиками з шовкового шифону. Це офіційно підтвердили в модному домі, представивши образ як “втілення елегантності з італійським акцентом”.
Уранці 28 червня до Києва прибув Президент Польщі Анджей Дуда. Про це повідомив заступник голови Офісу Президента, очільник МЗС Андрій Сибіга.
Шість громадян США затримали в Південній Кореї за спробу відправити до Північної Кореї 1600 пластикових пляшок, наповнених рисом, мініатюрними Бібліями, однодоларовими купюрами та USB-флешками. Інцидент стався на острові Кванхва, що розташований поблизу кордону з КНДР.
Після гучного анонсу Trump Mobile та золотого смартфона T1, який нібито мав бути “виготовлений у США”, сайт компанії більше не містить жодних згадок про американське походження пристрою. Замість прямої обіцянки тепер фігурують розмиті формулювання на кшталт “створений з урахуванням американських цінностей” та “за участі американських рук”.