«Плати, скільки можеш»: ресторан Джона Бон Джові відзначив 10-річчя з моменту відкриття

Джерело: Pubity

У понеділок, 1 липня, ресторан американського рок-музиканта Джона Бон Джові в Нью-Джерсі, США, відсвяткував десяту річницю з моменту відкриття. Візитною карткою закладу є відсутність цін, а їжу можуть отримати всі, хто цього потребує.

Соціальна кухня Бон Джові постала з майстерні з ремонту кузовів. 10 років тому музикант знайшов її поблизу залізниці в штаті Нью-Джерсі і разом із дружиною Дороті перетворив на благодійну харчевню.

Фото з відкритих джерел

Нині це мережа із трьох ресторанів у різних містах. Там Бон Джові пропонує гарячі страви людям, які не можуть собі їх дозволити.

Фото з відкритих джерел

Утім, як зазначається, ресторани музиканта – це не просто безкоштовні обіди для безхатьків і платні для всіх інших. Тут працює особлива система розрахунку. Зокрема, звичайний відвідувач може заплатити 20 доларів за їжу, і ці гроші пожертвують на обід для тих, хто потребує. Або в обмін на їжу можна допомогти на кухні.

Київський футбольний клуб “Динамо” скасував усі двосторонні заходи з белградським ФК “Партизан” через їхню участь у змаганнях на території Росії.

Грецькі острови, зокрема Лерос, Сіфнос, Крит і Кефалонія, зараз переживають значну кризу водопостачання. Вони оголосили надзвичайний стан через нестачу води, а влада намагається розв’язати проблему шляхом опріснення морської води. Проблема актуальна через те, що острови готуються до прибуття мільйонів туристів найближчими тижнями. 

Мер Києва Віталій Кличко повідомив, що власники садиби Зеленського зобов’язались відновити її. Історичну будівлю знесли 19 липня.

У Лондоні за підозрою у вбивстві підлітка у дитячій зоні парку затримали шістьох осіб.

Станом на 23 липня віцепрезидентка США Камала Гарріс, після пропозиції її кандидатури Байденом на вибори президента від демократів, вже встигла зібрати 100 мільйонів доларів на передвиборчу кампанію.