По всій території США зафіксували масштабний збій у телефонній мережі – CNN

Джерело: CNN

Вранці 22 лютого телефонна мережа AT&T вийшла з ладу для багатьох її клієнтів по всій території Сполучених Штатів, залишивши користувачів без змоги здійснювати дзвінки, відправляти текстові повідомлення або виходити в Інтернет. Згодом компанія повідомила, що більша частина її мережі відновлена.

За даними видання, у результаті збою в мережі AT&T клієнти не мали змоги телефонувати, відправляти текстові повідомлення або виходити в Інтернет.

Понад 74 000 клієнтів AT&T повідомили про збої на сайті відстеження цифрових послуг DownDetector, водночас перебої в роботі почалися близько 4 ранку за східним часом.

Однак ця цифра може збільшуватись.

Збій у мережі призвів також до проблем у роботі американської служби 911. Спеціалісти повідомили, що деякі американці не можуть зв’язатися з екстренною службою.

AT&T визнала, що має масовий збій, але не надала причину збою системи.

Сьогодні вранці у деяких наших клієнтів спостерігаються перебої в бездротовому зв’язку. Ми терміново працюємо над тим, щоб відновити їх обслуговування. Ми заохочуємо телефонувати через Wi-Fi, доки послуга не буде відновлена, — зауважили у заяві.

Надвечір 24 квітня президент Володимир Зеленський у своєму відеозверненні висловив вдячність США за ухвалений та підписаний Джо Байденом законопроєкт про допомогу Україні на понад 60 мільярдів доларів. Зауважив, що у новому оборонному пакеті союзники спорядили усе: від ATACMS до необхідної ППО і техніки.

Стрічка української режисерки Ірини Цілик “Я і Фелікс” за мотивами книжки “Хто ти такий?” військовослужбовця Артема Чеха розпочинає кінотеатральний прокат у Канаді.

Російські пропагандистські телеграм-канали поширюють інформацію про те, що на Сумщині у 2025 році закриють 41 школу у 20 громадах області через відсутність фінансування – у ЦПД спростували російські фейки.

Американський посадовець у середу, 24 квітня, повідомив, що ще декілька тижнів тому США таємно відправили Україні ракети великої дальності, і 17 квітня Україна застосувала їх уперше.

У Росії погрожують “відкинути українські сили” та розширити те, що вони називають “буферною зоною”, якщо Київ отримає від Сполучених Штатів сучасні керовані ракетні системи великої дальності ATACMS.