Поліція Києва підтвердила участь свого співробітника в конфлікті з Тищенком – «Суспільне»

Джерело: “Суспільне”

В поліції Києва підтвердили, що їхній співробітник був учасником конфлікту між народним депутатом Миколою Тищенком, невідомими особами у формі та балаклавах і колишнім військовослужбовцем спецпідрозділу ГУР МОУ “KRAKEN”.

Заступниця начальника відділу комунікацій ГУ Нацполіції Києва Анна Страшок повідомила “Суспільному”, що чоловік у жилетці з надписом “Поліція” на відео є співробітником столичної поліції, який перебував в Дніпрі у відрядженні, де брав участь у проведенні слідчих дій.

“По їх завершенню правоохоронець вийшов з приміщення на вулицю, став свідком конфліктних ситуацій між громадянами. Надалі до нього звернувся чоловік щодо скоєння злочину відносно його знайомої, у якої відібрали телефон. Співробітник поліції втрутився в інцидент”, — сказала вона.

Страшок додала, що для встановлення правомірності дій поліціянта призначили службове розслідування. За її словами, правоохоронці не мали жодного стосунку до активістів та публічних осіб, які були учасниками інциденту.

Нагадаємо, що в поліції Дніпропетровщини заявили, що місцеві правоохоронці не співпрацювали з Тищенко і не брали участь в проведенні обшуків.

  • 20 червня у Дніпрі стався конфлікт між народним депутатом Миколою Тищенком, невідомими особами у формі та балаклавах і колишнім військовослужбовцем спецпідрозділу ГУР МОУ “KRAKEN”. Реакція соцмереж.
  • 21 червня нардеп Микола Тищенко прокоментував ситуацію і заявив, що “усіх, хто сидить на підкормі у шахраїв, одразу видно”.
  • Керівник Офісу Президента України Андрій Єрмак, який є кумом нардепу, також прокоментував конфлікт.

Ввечері 27 червня лідери країн Європейського Союзу на саміті у Брюсселі проголосували за нових керівників головних інститутів блоку. Так, з підсумками голосування головою Єврокомісії  залишається Урсула фон дер Ляєн, Європейську раду має очолити колишній прем’єр Португалії Антоніу Кошта, тоді як зовнішньополітичну службу ЄС віддадуть главі естонського уряду Каї Каллас.

27 червня заступник глави МЗС Євген Перебийніс взяв участь у відкритті почесного консульства України у Князівстві Ліхтенштейн, у м. Вадуц.

23 червня на пляж Учкуївка у тимчасово окупованому Криму впали уламки ракети. Окупаційна влада заявила про чотирьох загиблих осіб, та понад 150 поранених. Спершу Росія заявила, що збила українську ракету ATACMS. Однак, згодом Москва відмовилася від цієї версії та звинуватила Київ у “навмисній атаці” на пляж.

26 червня відбувся матч Україна-Бельгія, за результатами гри наша збірна полишила Євро 2024. Український футболіст Олександр Тимчик зі сльозами на очах попросив вибачення перед військовими за те, що українська команда не зуміла пройти до 1/8 фіналу.

Музичний стрімінговий сервіс Spotify видалив сторінки низки російських виконавців, проти яких запровадили санкції Сполучені Штати Америки та Євросоюз за підтримку війни РФ проти України. Серед них зокрема Григорій Лепс, Шаман, Олег Газманов, Поліна Гагаріна, Чичеріна та гурт “Любе”.