Поліція вилучила 72 одиниці зброї в будинку французької кінозірки Алена Делона

Джерело: BBC News

Французька поліція вилучила 72 одиниці вогнепальної зброї та понад 3000 патронів у будинку французько-швейцарського актора кіно та театру Алена Делона.

Прокуратура заявила, що у Делона немає  дозволу на володіння зброєю.

Фото: GETTY IMAGES

Призначений судом чиновник, якого прислали до Делона, помітив зброю та сповістив суддю. Після цього в його будинку провели обшук.

Останніми роками у зірки були проблеми зі здоров’ям після інсульту в 2019 році та іншої серйозної хвороби, яку французькі ЗМІ не називають.

Останньою великою публічною появою пана Делона було отримання почесної “Золотої пальмової гілки” на Каннському кінофестивалі в 2019 році.

Прем’єр-міністр Великої Британії Ріші Сунак під час візиту до Польщі 23 квітня оголосить про збільшення військової підтримки України на 500 мільйонів фунтів стерлінгів (617 мільйонів доларів), попередивши, що Росія повинна зазнати поразки, щоб запобігти подальшому просуванню її військ в Європу. Анонсується, що до пакету увійдуть додаткові ракети Storm Shadow.

22 квітня у Берліні відбулася урочиста церемонія відкриття ювілейного року з нагоди 300-річчя німецького філософа Іммануїла Канта. Під час своєї промови канцлер Німеччини Олаф Шольц заборонив главі РФ Володимиру Путіну посилатися на Канта, зазначив, що його дії “суперечить усім основним твердженням” мислителя.

Глава Польщі Анджей Дуда міг вплинути на позицію колишнього президента США Дональда Трампа стосовно допомоги Україні, повідомив його литовський колега Гітанас Науседа.

У колі найіменитіших українських художників, меценатів, журналістів та відвідувачів в Art Ukraine Gallery відсвяткувала свій перший день народження. 

22 квітня уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець повідомив про інцидент з побиттям підлітка у київській школі №81. Школяр зазнав тяжкої травми, водночас дитину прооперували лише на десятий день після побиття, оскільки хлопчик нічого не сказав батькам.